adplus-dvertising

Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?

TV8'in en çok izlenen yarışma programı Survivor heyecanla beklenen iletişim oyunu ile izleyenin karşısına çıktı. Nefes kesen iletişim yarışı sonrası ünlüler ve gönüllülerin ada konseyi gerçekleşecek. Peki 20 Nisan Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?
Takip et
Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haftanın heyecanla beklenen iletişim ödülü yarışması gerçekleşti. Kıran kırana geçen mücadelenin kazananı merakla araştırılıyor.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?

Murat Ceylan ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim oyunu ödülünü kazanan takım eğer Ünlüler takımı olursa, istediği bir arkadaşı ile Whatsap’tan sesli mesajlaşacaklar. Eğer Gönüllüler takımı kazanırsa aile veya akrabalarından seçecekleri 2 kişinin sesli mesajlarını dinleyecekler. Ayrıca kazanan takım Tivibu’dan “Görevimiz Tatil” filmini izleyecek.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Oyunu kazananların ünlüler takımı olması durumunda ödül; seçilen bir arkadaşla WhatsApp üzerinden sesli konuşma yapabilecek. Gönüllüler kazandığında ise; bir arkadaş ya da aile üyesi olmak üzere 2 kişi ile WhatsApp mesajlaşması gerçekleştirecekler.  Ünlüler takımından İsmail’in başarılı atışları ile Ünlüler takımı İletişim oyununu 10-5 kazandı. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu  İsmail Balaban’ın atışı ile ünlüler takımı oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.