Survivor haftanın görevi şarkı yarışması ödülünü kim kazandı? Yeni görev ne?

10 Mayıs 2020 pazar Survivor'da dokunulmazlık ıyunu öncesi Acun Ilıcalı görev oyununu hangi takımın kazandığını ve bu haftaki görevin ne olduğunu açıkladı. Şarkı yarışmasını hangi takım kim kazandı? Survivor şarkı yarışmasını Ünlüler mi yoksa Gönüllüler mi kazandı, cheesecake kazanan takım hangisi, yeni görev ödülü ne?

Yasin şarkıyı büyük bir uğraş göstererek takım arkadaşlarının yardımıyla yazdı. Gönüllüler takımı müthiş bir ritim ile şarkıyı söyledi. Rakiplerini şarkının içine hapsetmek düşüncesiyle yazdılar. Parkurlarda alır aklını başında, meğer ölümse bile olsak varken, karşında Gönüllüler varken, Survivor size bir kısmet, bir sonraki yarışmaya gel, yapma bize nispet, bir sonraki Survivor’a gel. Elveda Ünlüler şeklinde söylediler.


Ünlüler ise Leylim Ley şarkısına söz yazdı.

Survivor 2020 yarışmasında bu hafta düzenlenen görev oyununda takımlara verilen şarkı yapma görevi sonuçları açıklandı. Survivor haftanın görevi şarkı yarışmasında Ünlüler takımı halk müziği tarzında müzik hazırlarken Gönüllüler takımı ise rap müzik ile bir şarkı hazırlamıştı. Survivor şarkı yarışmasını kazanan Gönüllüler takımı oldu.

YENİ HAFTANIN GÖREV OYUNU NE?

Yeni görev tavla yapmak. Görevin ödülü ise browni.

Acun Ilıcalı daha önce Mert’in itiraz etmesi nedeniyle oylamayı değiştirdiğini açıkladı. Mert insanların gönüllülere merhamet duygusu ile oy verdiğini söylemiti. Bu nedenle artık görev oyununda oylama yaparken kimin olduğu belli olmayacak.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı