Survivor görev oyunu tavla yapımını kim kazandı? Yeni görev ne?

TV8 ekranlarının en çok izlenen yapımı Survivor 2020'de bu akşam yayınlanan yeni bölümde görev oyununu kimin kazandığı belli oldu. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında yaşanan tavla görev oyununu kimin kazandığı merak ediliyordu. 17 Mayıs Pazar Survivor tavla yarışmasını hangi takım kazandı? Survivor tavla oylamasını kim kazandı? Yeni görev ne, ödül olarak ne verilecek?

2020 Survivor’da her hafta verilen haftalık görev oyunu verilmeye başlandı. Tavla oyunu verilen yarışmada yarışmacılar tavla yaparak birbiri ile yarış içine girdi. Peki yeni görev nedir, tavla oyununu kim kazandı ve Ünlülerin tavlası nasıl, Gönüllülerin tavlası nasıl ve daha fazlası için detaylar haberimizde…

Yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımının yaptığı tavla daha çok beğenildi. Böylece Gönüllüler, beş kez üst üste görev oyununu kazandı. Görev oyununu kazanan Gönüllüler, ödül olarak brownie kazandı.

Tavla oyununu kazanan ekip Gönüllüler oldu. İşte o tavlalar…

Survivor görev oyunu tavla yapımını kim kazandı? Yeni görev ne?

Küresel salgın koronavirüs nedeniyle her akşam yayınlanan Survivor 2020’de yapılan tüm yarışmalar seyirciler tarafından yakından takip ediliyor. Geçen hafta Survivor 2020’de tavla yarışması görev oyununu Gönüllüler takımı kazandı.Gönüllüler takımını ödül olarak tatlı yiyecek.Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında gelecek bu hafta hamak yarışması yapılacak…

Survivor görev oyunu tavla yapımını kim kazandı? Yeni görev ne?

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor’da Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin yeni görevini açıkladı. Bu hafta takımlar hamak yapacak. Ünlüler takımından Mert “Nisa oldukça biz bu oyunu kazanamayız” dedi. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nisa’nın hamak yapımına karışmayacağı açıklandı. Görev oyununu kazanan takım, tiramisu kazanacak.

Survivor görev oyunu tavla yapımını kim kazandı? Yeni görev ne?Survivor görev oyunu tavla yapımını kim kazandı? Yeni görev ne?

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı