Survivor Evrim’e Demet Akalın’dan tepki!

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden Nisa'nın elenmesini esprili bir notla kutlayan Survivor Evrim'e tepki gösterdi.

Dokunulmazlık oyunlarının tamamında birinci olarak elenme adayı adlarını tespit eden isim olan Sercan Yıldırım performansıyla göz doldurdu. Sercan sırasıyla eleme potasına Berkan Karabulut, Nisa, ve Barış Yağcı’yı sokarak sürprize imza attı. Gecenin sonunda Survivor adasına veda eden isimse Nisa oldu. Meydana gelen bu sürpriz vedanın sonrasında adadan son elenen yarışmacı olan Evrim Keklik, Nisa’nın elenmesiyle alakalı olarak dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.


Hadise’nin bir şarkısı ile bu sürpriz eleme sonucunu değerlendiren ve vaziyetten memnuniyet işittiğini gösteren Evrim şunları yazdı: “Hadise ne demiş ‘her şey burada bitti, toparlan gidiyorsun” ve paylaşımının sonuna gülücük emojisi koydu.

Yarışmayı başından beri yakından takip eden Demet Akalın’sa Evrim’in bu paylaşımını Twitter hesabına taşıdı ve Nisa’ya olan desteğini elenmiş olsa da bir defa daha gösterdi ve şu ifadeleri kullandı: “Ayy sen şuanda dalga mı geçtin Nisa’yla! Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?”

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı