adplus-dvertising

Survivor eleme konseyine Hikmet ve Nagihan kavgası damga vurdu!

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam dokunulmazlığı Adem kazandı. Adem eleme adayı olarak Hikmet ve Nagihan’ın ismini söyledi. Daha önce iki yarışmacı birbirini potaya davet etmişti. Nagihan ve Hikmet arasında konseyde de iddialı sözler duyuldu.
Takip et
Survivor eleme konseyine Hikmet ve Nagihan kavgası damga vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eleme adayı olarak ismi söylenen Nagihan, ”Ne konuşacağımı çok bilmiyorum. Potaya çok sık girmediğim için ne konuşulması gerektiğini daha çözemedim. Sonuçta son düzlüğe gelmişken kimse potaya girmek istemez. Bireysele döndüğümden beri elimden gelenin fazlasını yapıyorum. 3 defa final oynadım bir defa kolye aldım. Her zaman kolay olmuyor.” dedi.

Erkeklerin başarılı olduğunu söyleyen Nagihan, ”Elim soğudu. Dışarıda kaldım. Başarısız oldum. Potaya girmeyi istiyordum. Daha önce ben Nisa’nın ismini söylemedim, Hikmet’in ismini söyledim diye aramızda hoş olmayan görüntüler çıktı. Hikmet potaya davet etmişti. İlk kaybettiğimizde geleceğim dedim. Ve sözümün de arkasındayım. Survivor korkakları sevmez. Ne Hikmet’ten ne potadan. Gönül rahatlığıyla bu potadayım.” cümlelerini belirtti.

Survivor eleme konseyine Hikmet ve Nagihan kavgası damga vurdu!

Nagihan’ın cümleleri şu şekilde devam etti: Eleneceksem de şunu çok iyi biliyorum. Buraya sonuna kadar emeğimi verdim. Damgamı vurdum. Gönül rahatlığıyla da buradan çıkar giderim. Potaya girmemek için elli takla atıp kumpaslar, yalanlar dolanlar… Bu ben asla olmam. Kaybedeceksem de elenip giderim. Gönlüm finalden yana. Kadın şampiyon olmasından yana. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Survivor eleme konseyine Hikmet ve Nagihan kavgası damga vurdu!

Hikmet ise şu sözlerle karşılık verdi: Hikmet, ”Benim Nagihan’ı potaya davet etmem şudur: Hiçbir zaman büyük konuşmadım. Kimseyi hor görmedim. Nagihan, ”Birinci Berkan gider, ikinci Hikmet gider.” ses tonlaması benim hoşuma gitmedi. Madem gideceğimi düşünüyorsun, potaya gir dedim.

Potaya girmemek için hiçbir şey yapmadım. Arkadaşlarım da bilir. Mavi takımdayken de hiç korkmadım. İsteyen istediği şekilde potaya sokabilir. Ne potadan korkarım, ne başka bir şeyden. Zoru seviyorum. Aslan gibi geldim, gidersem aslan gibi giderim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.