Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?

6 Şubat tarihli Survivor 2021’in 21. bölümünde ada konseyinde en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın birinci eleme adayı olurken, gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?
Takip et
Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Survivor eleme adayı kim oldu?” sorusunu dün gece ekrana gelen bölümle birlikte yanıta kavuştu. Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in son bölümü yine nefes kesen anlara sahne oldu. Ünlüler takımında yarışmacıların verdikleri oylar ödül heyecanının da yaşandığı gecede, gönüllüler takımı erzak ödülünün sahibi oldu. Zorlu anların yaşandığı parkurda, Gonca’nın havuzda sakatlanması ise korku dolu anlara neden oldu.

Survivor eleme adayı kim oldu?

Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor’un cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında oylama yapıldı. En fazla ismi çıkan Doğan haftanın ilk eleme adayı olurken, gönüllüler takımı ödül ve dokunulmazlığı kazanarak geceye damga vurdu. Öte yandan, dokunulmazlık mücadelesinde havuza atlayan Gonca’nın sağlık durumunun ciddi olmadığı anlaşıldı.

Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?

2021 SMS sıralaması ne zaman?

Survivor’dan pazar akşamı ve salı akşamı birer adayın da çıkmasının ardından eleme adayları kesinleşecek. Halktan gelen SMS oylamaları ile de adaya veda eden isim 9 Şubat gecesi belli olacak. Survivor’da dokunulmazlığı ve Patates ve mercimek ödülünü kazanan takım Gönüllüler oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.