Survivor eleme adayı kim oldu? 15 Mart Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'de açlık ve yorgunlukla gönüllülerin enerjisi bitmek üzere ve bu durum yarışmaya çok yansıdı. Çekişmeli yarışmalar bütün hızıyla devam etti. Daha sonra ise kaybeden takım üyeleri arasında oylama yapıldı ve en çok oyu alan isim ilk eleme adayı olarak belirlendi. Peki, Survivor gönüllüler eleme adayı kim oldu? İlk eleme adayı Cemal Can oldu...İşte yaşananlar…

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 2020 tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın 15 Mart Pazar günü yayınlanan bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana süren mücadelede iki takımda en iyi performansı gösterdi.


SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’ın bu akşam yayınlanan 20. yeni bölümünde, dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yüzme ve sürünme gibi hız gerektiren parkurun son kısmında ise atış becerisi ön plana çıktı. Başa baş geçen dokunulmazlık oyununun ilk kısmını kazanan takım 10’a 5’lik puan farkı ile Gönüllüler oldu ve durumu 1-1’e getirdi. Oyunun ikinci ve dokunulmazlık ödülünü kazanan tarafı belirleyecek kısmında ise Ünlüler takımı 3-0 kazanmayı başardı. Böylece ÜNLÜLER takımı dokunulmazlığı uzun zaman sonra kazanan taraf oldu. Gönüllüler takımı ise bu hafta aralarından bir yarışmacıya veda etmek zorunda kalan taraf oldu.

SURVİVOR HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yarışmanın dokunulmazlık oyunu oynandıktan sonra kaybeden takım üyeleri arasında oylama yapıldı ve aralarında en çok oyu alan isim ilk eleme adayı oldu. İlk eleme adayı “benim için survivor bitmiştir” diyen CEMAL CAN oldu!

15 MART PAZAR AKŞAMI SURVIVOR NELER YAŞANDI?

CEMAL CAN İSYAN ETTİ

Ünlüler ve Gönüller’in yarıştığı Survivor’da Cemal Can’ın söyledikleri izleyenleri şoke etti. Survivor’a hızlı başlayan ve başarıyla devam eden Cemal Can, ‘dördüncü günden Survivor’dan şikayet etmeye başladım’ diyerek mutsuzluğunu dile getirdi.
Yarışma alanında rakibine sitem eden Cemal Can şu ifadeleri kullandı:
Ben daha dördüncü günden başladım şikayet etmeye. Adada yaşamak çok zor. Özlem zorluyor. Zayıfladık iyice çiroz olduk. Dayanamıyorum, bitirdim kafamda. Survivor benim için bitti.

ACUN ILICALI TEPKİ GÖSTERDİ

Gönüllüler takımında yarışan Evrim’in oyunu kaybettikten sonra gülmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı, Evrim’in yaklaşımına oldukça şaşırdığını söyleyerek, tepki gösterdi.


NİSA KORKUTTU!

Gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Survivor’ın bu akşamki dokunulmazlık oyunu sırasında yere yatan ve yerden kalkamayan Nisa, hem izleyenleri hem de yarışmacıları korkuttu. Nisa’nın fenalaşması sonrası Survivor doktoru Metin Kuş yarışmacıya müdahale etti. Nisa, bir süre dinlenmesinin ardından takım arkadaşlarının arasına döndü.

CEYHUN’UN KÖTÜ HİSSETTİ

Nisa’nın yanı sıra Ceyhun’da güneşten etkilenerek zor anlar yaşadı. İki yarışmacı da Doktor Metin Kuş’un müdahalesi sonrası bir süre gölgede dinlendi. Yarışmacılar daha sonraki parkurlarda yer almadı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı