Survivor Denisa Gültekin paylaşımıyla olay yarattı!

Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan milli sporcu Denisa Gültekin ilginç kıyafetiyle dikkat çekti. Sürekli yılanlarla fotoğraf paylaşan Denisa bu defa bir afiş paylaştı.

Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan milli sporcu ve şarkıcı Denisa Gültekin, sosyal medya hesabından takipçileriyle bir fotoğraf paylaştı. Instagram hesabından bir afiş paylaşan Denisa, cesur mayosu ve seksi görünümüyle Denisa takipçilerinden tam not aldı. Gültekin’in ilginç kostümü dikkatleri çekti, fotoğrafa yüzlerce beğeni ve yorum geldi.

işte o paylaşım;

Denisa Gültekin kimdir?

Denisa Gültekin 24 mart 1992 doğumlu. Denisa Gültekin İstanbul’da dünyaya geldi. Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Sosyal medya takipçisi her geçen gün daha da artan Denisa Gültekin, aylar sürecek mücadele öncesinde son mesajını şu sözlerle verdi: Artık zamanı geldi…Gidiyorum… Beni seven, destekleyen o güzel kalplerinizi yanımda götürerek….. Orda desteğinizi, varlığınızı hissetmek bana daha da güç verecek. Şimdi olduğu gibi. İyi ki varsınız sizi seviyorum.”

Survivor gönüllüler kızı sıradışı hayat tarzının yanında sıradışı bir hayvansever de… Yılanlara sarılıp pozlar veren Denisa Gültekin evinde de bir bukalemun besliyor

 

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı