Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Survivor Cemal hastalığı rahatsızlığı ne?

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer alan Cemal Hünal’ın diskalifiye olacağı iddia edildi. Cemal Hünal 10 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yarışmada rahatsızlığıyla dikkat çekti. Peki ama Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi olacak?
Takip et
Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Survivor Cemal hastalığı rahatsızlığı ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor yeni sezonuyla ekrana geldi. Survivor 2021 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanmaya başladı. Yarışma başlar başlamaz diskalifiye iddiaları gündeme geldi. Peki ama Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

Acun Ilıcalı’nın ilk yarışmacı olarak Survivor aday kadrosuna alındığını açıkladığı ünlü oyuncu Cemal Hünal’ın Survivor 2021’den diskalifiye edildiği iddiaları sosyal medyaya ve magazin gündemine damga vurdu.

Yarışmanın 10 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan bölümünde Survivor Cemal’in zorlandığı ve rahatsızlandığı görüldü. Fakat Cemal’in diskalifiye olup olmadığıyla alakalı hiçbir resmi açıklama yapılmamıştır. Cemal’in rahatsızlığı yeni bölümlerde görülmemektedir. Fakat Reşat’ın ayağındaki problem hala devam etmektedir. Acun Ilıcalı Reşat’ın sakatlığıyla ilgili ”Reşat seninle ilgili bir haberimiz var iyi bir haber. Belli bir süre oynamayacaksın ama Survivor’a devam etmenle ilgili bir sorun gözükmüyor.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.