adplus-dvertising

Survivor Çağrı neden elendi, diskalifiye mi oldu? Survivor Çağrı Atakan kimdir, sakatlığı nedir?

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda dizilerden tanınan isim Çağrı Atakan da katıldı. Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan’ın yarışmadaki performansı şimdiden merak ediliyor. Survivor Çağrı’nın yarışmadan diskalifiye olacağı iddia edildi. Peki ama Survivor Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Survivor Çağrı Atakan instagram, Twitter bilgileri…
Takip et
Survivor Çağrı neden elendi, diskalifiye mi oldu? Survivor Çağrı Atakan kimdir, sakatlığı nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2021 Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. İşte Şahin Tepesi filmindeki performansıyla dikkat çeken Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hakkında merak edilenler…

MURAT CEYLAN İLE TARTIŞMIŞTI

Survivor Çağrı Atakan, ”Survivor sürecimde dualarınızla ve desteğinize ihtiyacım var. Herkese segi ve saygılarımı sunuyorum. Görüşmek üzere” dedi.

Survivor Çağrı Atakan, ”Gururumu bir kenara bırakıp burada yarışmaya devam edeceğim. Annem için devam edeceğim. Onu çok seviyorum üzülmesini istemiyorum.” dedi.

SAKATLIĞI ENGEL OLDU

Survivor 2021 yarışmasında Acil Durum Konseyi gerçekleşti. Konseyde Acun Ilıcalı bir yarışmacının sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda ettiğini duyurdu. Yarışmaya veda eden ismin Çağrı olduğu açıklandı.

Acun Ilıcalı: Şahsi problemim yok

Acun Ilıcalı Çağrı’nın açıklamalarıyla ilgili, ”Benim seninle hiçbir şahsi problemim yok. Pascal Nouma sürekli görüştüğüm arkadaşlarımdan biridir, onu diskalifiye eden de benim. Milyonlar bizi seyrediyor, eğer bir ümit varsa bunu kaybetmeyelim. Senin bundan sonra sorun çıkarmama ihtimalin varsa biz bunu kaybetmeyelim.” dedi.

Çağrı Atakan kimdir?

Survivor Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Survivor Çağrı Çukur ve Arka Sıradakiler dizisinde oynadı ve dizilerdeki performanslarıyla hatırlanmaktadır. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Survivor Çağrı Atakan hangi dizilerde oynadı?

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.