Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!

Survivor 2017 sezonunda yarışarak bütün dikkatleri üstüne çeken 32 yaşındaki Berna Keklikler, cesur pozlarıyla sosyal medyada büyük alaka görüyor. Eski yarışmacının pozlarına, yorum ve beğeni yağıyor.
Takip et
Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2017 sezonunda Gönüllüler takımında yer verilen Berna Keklikler, Instagram paylaşımlarıyla bütün dikkatleri üstüne çekiyor. Yarışmadan sonra, sosyal medya fenomenliğine soyunan Keklikler, çeşitli markalarla işbirliği de yapıyor.

Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!Survivor 2017’de sezonun en dikkat çeken yarışmacılarından olan Berna Keklikler, şimdilerde cesur pozlarıyla isminden söz ettiriyor.Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!Instagram’da 300 bini aşkın takipçisi bulunan eski Survivor yarışmacısı, başta kozmetik ve giyim markaları olmak üzere, birçok şirketle işbirliği yapıyor.Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!Düzgün fiziğiyle her giydiğini yakıştıran Keklikler, 1.76 boyunda ve 61 kilo.Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!1989 senesinde Almanya’da doğan fenomen, Almanya’da katıldığı bir güzellik yarışmasında derece alarak şöhret kapısını aralamıştı.Survivor Berna Keklikler, cesur pozlarıyla Instagram’ı salladı!Üniversite eğitimini ekonomi üstüne alan Keklikler, fitness ve yüzme sporlarıyla da ilgileniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.