Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?

Survivor Berkan'ın sevgilisi olan Lale Onuk sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Tescilli bir güzel olan Lale Onuk dönem dönem Berkan ile ilgili paylaşımlarıyla sevgilisine karşı olan özlemini dile getiriyor. Peki, Lale Onuk kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, boyu kaç?
Takip et
Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor Berkan’ın sevgilisi olarak sosyal medyada son günlerde gündemde yer alan Lale Onuk, araştırılan isimlerden birisi olmaya devam ediyor. Yarışma nedeniyle aralıklı olarak gündeme gelen Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk, Miss Turkey yarışmasında da boy göstermiştir. Peki, Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?

Lale Zuzanna Onuk İstanbul doğumludur. Varşova Sosyal Bilimler ve psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018'de 19. Numarada yarışmıştır.

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?

1,80 boyunda olan Onuk şu anda 22 yaşındadır. Aynı zamanda tescilli bir güzel olan Onuk, yarışmada bulunan Berkan ile ilgili özlemini sosyal medya hesabı üzerinden dile getirmeye devam ediyor.

İkilinin birlikte çekilmiş olan fotoğrafları ise sosyal medyada birçok beğeni aldı.

Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki, Lale Onuk kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

SURVİVOR BERKAN KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Berkan Karabulut, Survivor 2020'ye katılma nedenini ise şu sözlerle anlatıyor:

"4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık .

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında? Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Zuzanna Onuk kimdir ve kaç yaşında?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.