Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir?

Survivor'da son üçlü belli oldu ve İstanbul'daki finale doğru yola çıktılar. SMS oylarına göre en düşük oyu alan Berkan adaya veda etti ve böylece Cemal Can, Barış ve Yasin final üçlüsü olarak İstanbul'a gelen yarışmacılar oldu.
Takip et
Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor'da finale doğru giderken bu gece 1 kişi elendi. Dokunulmazlık alan Cemal Can zaten finali garantilemişti. Oylama sonucu en az oyu alan Berkan ise yarışmaya veda etti.

Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir?

Berkan Karabulut 1.93 cm boyundadır.

Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir?

Survivor Berkan Karabulut, kişisel eğitimci ve plates hocasıdır.

Survivor’ın yeni yarışmacısı Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine çalışmaktadır. 2015 yılında Bilecik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Survivor 2018’e Marcus isimli yarışmacı erken veda etmek zorunda kalınca Survivor 2018’de artık Berkan Karabulut’lu dönem başladı.

Berkan Karabulut aslında Survivor 2018 seçmelerinin tamamını geçmiş ancak Survivor 2018 as kadrosuna Acun Ilıcalı tarafından alınmamıştı. Yedekte olan Gönüllüler takımın yarışmacısı Berkan Karabulut uzun dönemdir Survivor 2018’de yarışacak gibi hazırlıklarına devam etmekteydi.

Kişisel Eğitimci ve pilates hocasıdır. Aynı zamanda Fit2Move işletmesinin sahibi olan Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine kendisini geliştirmektedir. Kolunda Fransızca, neden başladığını asla unutma yazılı bir dövmesi bulunmaktadır. Onun üstünde ise bir koi balığı dövmesi. Lale Zuzanna Onuk ile mutlu bir birlikteliği vardır.

Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir? Survivor Berkan elendi! Berkan Karabulut kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.