Survivor Bahar kimdir, elendi mi? Bahar Seviş kaç yaşında, ne iş yapıyor, instagram adresi ne?

Survivor 2021 yedek yarışmacıları arasına Bahar Seviş de katıldı. Yoga eğitmeni olarak dikkat çeken Bahar Seviş Survivor’da kozlarını paylaşacak. Peki ama Survivor 2021 Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında, instagram twitter adresleri ne?
Takip et
Survivor Bahar kimdir, elendi mi? Bahar Seviş kaç yaşında, ne iş yapıyor, instagram adresi ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2021 yedek yarışmacıları merak ediliyor. 18 Ocak 2021 tarihinden itibaren Survivor yarışmasına dört yedek yarışmacı katılıyor. Peki ama Survivor Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bahar, ”KKTC’den geldim. Bugün benim için şanslı bir gün, doğum günüm. Ben biraz astroloji ile ilgilenirim, güzel bir yıl olacak. Buraya mücadeleyle geldik, gerçek mücadele başlayacak. Hayırlısı olsun.” cümleleriyle kendini anlattı.

Survivor’da elenen isim Bahar oldu.

Survivor Bahar Seviş kimdir?

Survivor Bahar, Survivor 2021 yedekler arasında yer almaktadır. Yoga eğitmenliği yapan Survivor Bahar aynı zamanda Pilates ve Fitness eğitmenliği de yapmaktadır. Survivor Bahar’ın oyunculuk geçmişi de bulunmaktadır ve çeşitli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Baharrsevis kullanıcı adıyla instagram’da yaklaşık beş bin takipçisi bulunmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.