Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden ve her yeni bölümünde seyirciye adeta heyecan dolu dakikalar yaşatan Survivor 2021 sezonunda meydana gelen çeşitli gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılan iddiaların doğruluğunu merak eden kişi sayısı giderek artıyor. Peki, Survivor Ayşe'nin annesi vefat mı etti? Survivor Ayşe nereli, kimdir, kaç yaşında?
Takip et
Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yıllardır izleyiciler tarafından sıkı takibe alınan Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü sorusuyla gündeme geldi. Sosyal medya üzerinden yayılan iddiaların doğruluğunu pek çok kişi merak ediyor. Bunun yanı sıra programın ekranlara gelen son bölümünde ise Ayşe’ye acı haber verildi. Milyonlarca kişi, Ayşe’nin diskalifiye olmak isteyebileceği açıklandı. Peki, Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü? İşte, Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü sorusunun detaylı cevabı…

Survivor Ayşe’nin annesi öldü mü?

Ünlüler ve gönüllüler konseptinde gerçekleştirilen Survivor yarışma programında Günden güne yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yarışmanın geçtiğimiz gün ekranlara gelen bölümünde yarışmacı adaylardan birisine son derece kötü bir haber verildi. Söz konusu haberi duyan kişi ise o ismi hem başsağlığı hem de sabır temennilerinde bulundu. Survivor Türkiye 2021 sezonunda gerçekleşen olaylar seyirci üzerinde adeta adrenalin etkisi yaratmaya devam ediyor. Milyonlarca kişiyi, ödül, dokunulmazlık ve iletişim oyununda hangi takımın şampiyon olacağı ile ilgili tahminlerde bulunarak, Survivor yarışma programını daha da eğlenceli bir hale getirmeye çalışıyor.

Survivor 2021 sezonunun gönüllüler takımında yarışan Ayşe’ye oldukça kötü bir haber geldi. O haber ile beraber milyonlarca izleyici şaşkınlığa uğradı. Ayşe’nin adı da bu kötü haber karşısında nasıl bir tepki vereceği ise merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz günlerde Ayşe’nin anneannesi hayata gözlerini yumdu. Survivor 2021 yarışma programında ter döken Ayşe’nin annesinin hayatını kaybettiği haberi adada Ayşe nasıl verilecek, Ayşe bu duruma nasıl bir tepki verecek, Ayşe adaya veda edecek mi gibi soruların cevapları merak edilmeye başlandı.

Sosyal medyada asılsız haberler sürekli gündem oluyor. Bu haber de teyit edilmedi ve asılsız olma ihtimali yüksek. Umarız da asılsızdır. Çıkan haberler gerçekse de en yakın zamanda açıklama yapılacaktır Acun Ilıcalı tarafından.

AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya geldi. 20 yaşındaki Survivor yarışmacısı halen üniversite eğitimini sürdürüyor ve 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi’nde okumaktadır. Çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladı ve Türkiye’de 3. oldu. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi’nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

Sporla küçük yaşlardan itibaren içli dışlı olan başarılı isim, ayrıca voleybol, basketbol, tenis, yüzme, futbol gibi pek çok farklı dalda da yer alarak, sporculuk kariyerini çeşitlendirmiştir. Uzun süredir tenis ile ilgilendiğini belirten Ayşe Yüksel, Instagram hesabından da tenis kortlarında çekilen fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

AYŞE YÜKSEL INSTAGRAM HESABI

Survivor Ayşe Yüksel sosyal medya hesapları da araştırılanlar arasında. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel’in hem Instagram hem de Twitter hesabı bulunmaktadır. Ayşe Yüksel, Instagram’da, ‘ayseyukselofficiall’ kullanıcı adıyla yer almaktadır. Twiter’da ise ‘@ayseyukselresmi’ kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.