Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün?

25 Nisan akşamı yayınlanan Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı, Aycan'ın keyfinin yerinde olmadığını ve bunun nedenini öğrenmek istediğini söyledi. Aycan iletişim ödülünde arkadaşlarıyla sohbet ettiği sırada keyfini kaçıran bir haber aldığını söyleyince aralarında keyifli bir iddialaşma oldu.Seyirciler Aycan iletişim ödülünde arkadaşlarıyla ne konuştu diye merak etmeye başladı. Aycan'ın arkadaşlarıyla sohbeti haberimizde...26 Nisan Survivor yeni bölümünde mesajlar açıklanacak ve Aycan neden üzgün oryaya çıkacak.

Aycan’ın birkaç oyunda keyfi olmadığını gören Acun Ilıcalı durumu sordu fakat Aycan açıklamak istemedi. Sadece iletişim ödülünde canını sıkan bir olay duyduğunu ama şifreli konuştuğu için kimsenin anlayamayacağını belirtti. Acun Ilıcalı ise araştırdığını ve 3 tane harf kullanılarak konunun anlatıldığını deşifre etti.

Yapılan tahminlere göre Aycan erkek arkadaşından ayrıldı. Uzakta olduğu birinden bu şekilde ayrılmak üzer diye tahmin ediliyor.

Ayrıntılar geliyor.

Acun Ilıcalı’nın açıkladığına göre 3 harf AYÖ…

“ŞİFRELERİ ÇÖZDÜK”
Acun Ilıcalı, Instagram’dan yaptığı canlı yayında konu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı konu ile ilgili şunları söyledi:

“Aycan ile konseydeki diyaloğu seyredin. Tüm şifreleri çözdük, konuya hakimiz. Aycan da bu hakimiyeti gördü, Survivor sevenlere sesleniyorum, şu 3 gün kaçırmayın. Tahmin etmeyeceğiniz olaylar var. Şaşkın şaşkın ben de seyrediyorum.

Aycan bir arkadaşıyla özel konuşmaya başlıyor. Kız Aycan’a ‘Sana bir sözüm vardı’ diyor, ‘O sözü tuttum’ diyor. Arada bir şifre daha var. Kız ‘Öğrendim’ diyor, ‘Neyi öğrendin’ diyor, ‘O konuyu’ diyor. Aycan sonra bu kız ile özel olarak konuşmaya başlıyor. Kız ‘Biz bize yeteriz’ diyor. Sizin anlayacağınız dışarıdaki bir olayı Aycan öğreniyor.”

Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün?

AYCAN’IN İLETİŞİM ÖDÜLÜ SOHBETİ

Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün? Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün? Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün?Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün?Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün? Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün? Survivor Aycan iletişim ödülünde ne konuştu, neden üzgün?

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı