Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmasında bu hafta yarışmacılara aile sürprizi yapıldı. Aleyna'nın ise hem annesi hem de kardeşi Cansu tekerlekli sandalyede adaya geldi. Geçirdiği trafik kazası sonrası yüzde yüz engelli olarak kalan Cansu ablası Aleyna ile karşılaşınca duygusal anlar yaşadı. O anlar ise tüm izleyenlerin yürekleri dağladı. Cansu'nun kazadan önceki hali...
Takip et
Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun kız kardeşi Cansu hakkında bilgiler merakla araştırılıyor. Yarışmada verdiği bir röportajda kız kardeşinin geçirdiği trafik kazası sonucunda yüzde 100 engelli kaldığını anlatan Aleyna, babasıyla görüşmediklerini de eklemişti. Annesinin ise bu zor süreçte her şeyi bir kenara bırakarak kendisini Cansu’ya ve kendisine adadığını söylemişti. İletişim ödüllerinde kız kardeşinden gelen mesajları okurken gözyaşlarına boğulan Aleyna, ‘Kardeşim belki yürüyüp koşabilecekti, bana abla diyebilecekti, kader demek istemiyorum çünkü bu çok büyük bir olay’ demişti.

Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?

Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi kimdir? Cansu kaç yaşında?

Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu Kalaycıoğlu’dur.

Aleyna şu anda 19 yaşında.

Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmada verdiği bir röportajda, kardeşi Cansu’nun 8 yıl önce geçirdiği bir trafik kazası sonucunda yüzde 100 engelli kaldığını söylemişti. Kalaycıoğlu, röportajında şunları söylemişti:

Acun Bey, Meryem’e “Sakatlıktan ötürü devam edemeyeceksin” dediğinde aklıma bir anda kardeşim geldi. Çünkü, bizim başımıza 8 yıl önce talihsiz bir olay geldi ve kardeşim şu anda yüzde yüz engelli.

Gerçekten zor bir süreç. Annem her şeyini, hayatını bıraktı ve kardeşime bakıyor. Beni okutabilmeye çalışıyor. O yüzden Allah herkese sağlık versin. Sağlık hayattaki en önemli şey.

Cansu, iletişim ödülünde ablasına gönderdiği mesajda, “Ablam benim, sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim gözlerim, ellerim, ayaklarım ve dünyaya haykırmak istediğim sözcüklerimsin. Sen orada Cansu diye bağırdığında annem beni kucağına alıp zıplıyor ve biz de avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz. Bana yaşattığın mutluluğun tarifi yok ablam. Sen çok güçlü bir kızsın. Elini kalbine koy ve seni nasıl sevdiğimi düşün ablacığım” ifadelerini kullanmıştı.

Daha önce iletişim ödülünde de Cansu ablası Aleyna’ya mesaj göndermişti.

Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?

Cansu’nun mesajı: Ablam benim, sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim gözlerim, ellerim , ayaklarım ve dünyaya haykırmak istediğim sözcüklerimsin. Sen orada Cansu diye bağırdığında annem beni kucağına alıp zıplıyor ve biz de avazımız çıkana kadar bağırıyoruz. Bana yaşattığın mutluluğun tarifi yok ablam. Sen çok güçlü bir kızsın. Sakın ağlama, elini kalbine koy ve seni nasıl sevdiğimizi düşün ablacığım. Tüm futbolcuları Acun Bey mi tanıyacak? Ben de havamı atarım. Fenerbahçe’nin forveti Vedat Muriç abime de selam olsun.

Cansu Kalaycıoğlu’nun hastalığı ne?

Survivor 2021 Mavi takımda yer alan Aleyna, önceki röportajında kardeşi Cansu’nun trafik kazası sonrasında %100 engelli kaldığını anlatmıştı. Cansu çok net göremiyor, konuşamıyor ve vücudunu hareket ettiremiyor. Ancak gözleri ile iletişim kurduğu için ailesi ne söylemek istediğini anlıyor.

Cansu Kalaycıoğlu’nun kazadan önceki fotoğrafı

Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Kaç Yaşında? Cansu’nun Hastalığı Ne?

Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.