adplus-dvertising

Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı! Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Ekranların fenomen yarışması Suvivor Türkiye ile ismini duyuran Aleyna Kalaycıoğlu, “Bedelini Ödedim” adlı şarkıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Oğuzhan Koç imzalı şarkının yapımcılığını Berkay üstlenirken, Aleyna Kalaycıoğlu’nun seslendirdiği bu slow şarkı çok ses getirdi. Peki Survivor Aleyna kimdir? İşte Aleyna Kalaycıoğlu’nun şarkısı, sözleri ve hakkında merak edilenler…
Takip et
Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı!  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı!  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?Suvivor 2021’nin dikkat çeken yarışmacılarından olan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışma sonrasında da estetik haberleriyle çok konuşulmuştu. Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı!  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

BİR OĞUZHAN KOÇ ŞARKISI “BEDELİNİ ÖDEDİM”

Sevilen şarkıcı Oğuzhan Koç imzalı bir şarkı olan ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik sektörüne giriş yapan Aleyna Kalaycıoğlu, “Şarkıyı ilk dinlediğim andan itibaren çok sevdim ve severek okudum. Hayalimde olan bir şeydi ve Survivor’ın bana açtığı güzel bir kapı oldu. Benden yabancı bir şarkı seslendirmemi bekliyorlardı, bu şarkıyla herkesi şaşırttığımı düşünüyorum” dedi.

Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı!  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Aleyna KalaycıoğluBedelini Ödedim Şarkı Sözleri

Söz Müzik : Çağrı Telkıvıran – Oğuzhan Koç
Aranje : Çağrı Telkıvıran
Gitarlar : Doğukan Aydın
Mix mastering : Özgür Yurtoğlu

Nerde diye sormа
Bi sokаk аrаsındа
Küs olаn аşkım аslındа

Nedenini sormа
Bedelini ödedim
Kаlp pişmаn аslındа

Kаldırdım kаfаmı bаktım birde ne gördüm
Kаndırmışım kendimi yаnmışım ve söndüm
Sаldırdım herkese sonrа özüme döndüm
Dolunаyı bekleyemem bende аyı son dördüm

Survivor Aleyna ‘Bedelini Ödedim’ ile müzik dünyasına adım attı!  Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

ABD’deki öğrenimi hala devam eden Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 yarışmasına katıldı ve dikkat çeken isimlerden oldu. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.