Survivor adalar ne zaman birleşecek Acun Ilıcalı açıkladı

17 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor yeni bölümünde Acun Ilıcalı önemli bir açıklama yaptı. Herkesin merak ettiği ünlüler ve gönüllüler ne zaman birleşecek sorusunun cevabı verilmiş oldu. Acun Ilıcalı yarışmacılara bu müjdeyi verdi. Peki ünlüler ve gönüllüler ne zaman birleşecek? Bayramda Survivor’da neler olacak? Takımlar 3 kişiye düştüğü anda yeni kurallar olacağını belirten Acun Ilıcalı, büyük değişiklikler ve sürprizler olduğunu açıkladı. Peki takımlar birleşince bireysel yarışmalar mı yapılacak, adaların birleşmesi ne demek, ayrıntılar haberimizde…

Acun Ilıcalı bu akşam ada konseyinde ünlüler ve gönüllüler takımının ne zaman birleşeceğini açıkladı.

Bu hafta eleme yapıldıktan sonra adaların birleşeceğini açıklayan Acun Ilıcalı, ayrıntıları salı akşamı yayınlanacak bölümde netleşeceğini belirtti.

Bayramda özel bir bölüm yapılacağını belirten Ilıcalı, sürprizler olduğunu açıkladı.

Takımlar üçe düştüğünde farklı kurallar getirileceğini belirten Ilıcalı, çok büyük sürprizleri olduğunu anlattı.

Bayram haftası ünlüler ve gönüllüler birleşmesine rağmen, herkes yine kendi takımı adına yarışacak. Sadece aynı adada yarışma devam edecek. Ne zaman bir takım 3 kişiye düşerse kurallar değişecek.

Adaların birleşmesi demek bireysel oyun oynanacağı anlamına gelmiyor. Takımlar beraber yaşayacak ama oyunlar ünlüler gönüllüler olarak devam edecek.

Acun Ilıcalı takımların beraber yaşayacaklarını açıklayınca Mert bu duruma kan çıkar yorumuyla güldürdü. Evrim ise bu duruma çok sevindi!

Survivor adalar ne zaman birleşecek Acun Ilıcalı açıkladı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı