adplus-dvertising

Survivor 89. Bölüm Fragmanı- Survivor Yeni Bölüm Tanıtımı

Dün Survivor'da ünlüler takımından Barış ve Gökhan gönüllülerden ise Evrim eleme adayı olmuştu. Ünlüler takımından Batuhan ile Sude dokunulmaz oldu. Ayşe dördüncü aday olarak potaya girdi. Bugün yeni bölümde ise Danilo Zanna sürprizi yarışmacıları heyecanlandırdı.
Takip et
Survivor 89. Bölüm Fragmanı- Survivor Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyun alanında Ogeday:” Karşı takımda net şekilde mücadele etmeyenler vardı. Çünkü nasılsa Sude’yi yazarız mantığı vardı.” dedi.

Survivorda olaylı konsey Ogeday: Kız arkadaşımın avukatı değilim
Bu sözlerine karşılık ise Batuhan:” Haddini bil sen bizim takıma karışamazsın” sözlerini kullandı. Olay, ada konseyinde de devam etti.

Ogeday’ın oyun alanındaki olayı değerlendirmesinin ardından Batuhan: ” Sen Acun abi misin karşı takımdan bizi yorumluyorsun. Yorumlamak istiyorsan Panorama’ya katıl git oraya otu.” ifadelerini kullandı.

Adem, ”Ogeday’ın yaptığı densizlik. Benim parmaklarım hiç bir zaman iyi değildi pençe gücüm yok. Ben niye bilerek oyun kaybedeyim ki. Ben size zaten kaybetmek istemem. Sude’yi yazmak isteseydik zaten çoktan Yokluk adasına gönderirdik. Ayrıca bu kızın özel hayatını ayaklar altına alıp dile getiren de sendin.” sözlerine ise Sude:” Adem bu konuları açmanı istememiştim. Hiç açılmamalıydı.” dedi.

Merve, Ogeday’ın eleştirisine Merve’de tepki gösterdi ve “Ogeday, burada kız arkadaşı Nisa’ya sahip çıkmazken, burada bir çok olaylar yaşanırken hiç bir sefer yanında olmazken benim buradaki mücadelemi sorgulayamazsın.” şeklinde konuştu.

Survivorda olaylı konsey Ogeday: Kız arkadaşımın avukatı değilim
Ogeday: “Ben kız arkadaşımın avukatı değilim. Siz birine laf geldi hepiniz cevap veriyorsunuz ama biz de öyle sistem yok biz de insanlar karşılıklı medeni bir şekilde konuşabilir sorunlarını halledebilir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.