adplus-dvertising

Survivor 88. bölüm fragmanı yayınlandı- Survivor yeni bölüm tanıtımı

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor All Star'da nefes kesen mücadele gerçekleşti. Kaybeden taraf Barış'ı yazarak potaya gönderdi. Nagihan ve Barış arasında da büyük gerginlik yaşadı.
Takip et
Survivor 88. bölüm fragmanı yayınlandı- Survivor yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’da ilk dokunulmazlık yarışını kaybeden ünlüler yani kırmızı takım olmuştu ve potaya da Gökhan’ı gönderdi. İkinci oyunun kaybedeni gönüllüler ise Evrim’i Yokluk Adasına yollamış oldu.

Ünlülerde Batuhan ve Sema dokunulmaz. Yapılan ünlüler oylaması ardından üçüncü eleme adayı Barış oldu.

BARIŞ-NAGİHAN ARASINDA GERGİNLİK!

Oyun sırasında Barış ile Nagihan gergin dakikalar yaşadı. İki yarışmacı da burun buruna geldi.

Barış, oyun ardından değerledirmelerde bulunarak ”Seremoniden başlayan değişik hava vardı. O bence biraz yansıdı. Bu negatif havanın bir parçası olduğum için özür diliyorum.

Kenardan gelen yanlış sesi duydum. Tartışmak istemediğim kişilerden biri Adem, ondan özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Nagihan ise Barış’a yanıt olarak; ”Şans olmadığını beceri olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Seremoniye geldiğimizde tatsız bir konuşma oldu.

Barışı’ın böyle bir söylemde bulunması bizi ekstra üzdü. İki gün içerisinde takımı benimsemiş gibi roller yapmasına gerek yoktu. Yarın farklı takımlarda bir araya gelmeyeceğimizin bir garantisi yok. Bilmediğimiz o kadar çok konuşmalar yapmış ki arkamızdan… Keşke bunu diğer arkadaşlar söyleseydi de Barış soylemeseydi. Çünkü takıma hiçbir katkısı olmadı bu zamana kadar.” şeklinde konuştu.

Ailemden ben ne öğrendiğimi çok iyi biliyorum. Bir kadın ve erkekler nasıl konuşacağımı çok iyi biliyorum.

Bir kışkırtma çabası var, ben bunları anlayabiliyorum. Ama nankörlükle bir çok şeyle suçlandım. Onların verdiği emeğin bir benzerini de ben potaya girerek vedim. Ben burada çok şey yaşadım, yaşadıklarımın içinde onun yaptığı performans kadar benim de girdiğim potalar vardı. Karşıdan yarışmacıların elenmesine katkım oldu. Hep böyle bir Survivor’da bir şey yapmıyorsun havası var.” dedi ve hem takım arkadaşlarından hem de çekim ekibinden özür diledi.

Nagihan, yaşanan gerginliğe ada konseyinde değindi:

Zeytinyağı gibi üste çıktı. Bu zamana kadar performans olarak hiçbir katkısı olmayan Barış, öyle güzel söylemlerde bulundu ki, konuşmak istemedim.

Yeri geldi oyunlarda bile ortadan kaybolmuşluğu vardır. O kadar kendine buyruk insan ki…Hiçbir şekilde takım olgusunu bize hissettirmedi.

Bizi çok çok üzdü, saygısızlık yaptı bize. Onu her seferinde bağrımızı bastık. İki günde ne olduysa takım oldu. Bence bir güç zehirlenmesi yaşıyor. Performans olarak senden hiçbir şey görmedik. El insaf diyorum, böyle bir noktada biz şimdi daha mutluyuz, daha huzurluyoz… Burası zorluğun dibi!

Nankörlük yaptı. Çünkü bizim dışımızda bir kaç kişi daha var onlara da haksızlık. Bu kadar kişi geldi gitti, en az emek verenin bu sözleri söylemesi doğru değil. Gerçek Barış’ı bence daha yeni göstermeye çalışıyor.” dedi.

Atakan ise Barış’ın oyun alanındaki sözlerine karşılık ‘Yüzlerce nankör tanıdım, hiçbiri kedi değildi. Barış bunlardan birisi.’ şeklinde yanıt verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.