adplus-dvertising

Survivor 82. bölüm fragmanı yayınlandı- Survivor yeni bölüm tanıtımı

Survivor'da üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme adayı olarak yazılan isim Nisa oldu. Nisa ve Barış arasında geçen dayak konusu konseyde gergin anlara neden oldu.
Takip et
Survivor 82. bölüm fragmanı yayınlandı- Survivor yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün konseyde eleme adayı olarak Nisa çıktı. Gergin geçen konseyde Nisa ve Barış arasında dayak ve şiddet konusu konuşuldu…

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Barış ve Nisa birbirlerinin geçmişine yönelik açıklamalar yaptı. Nisa takım arkadaşlarını teselli eden Barış için ”Kadınları döven” ifadesini kullandı. İddialara konseyde her iki tarafta yanıt verdi.

Ada konseyinde söz alan Barış, ”Oyun sonu Sude ile Yağmur’du sanırım, çok negatiflerdi ağlıyorlardı. Yanlarına gittim. Birçok yarışmacının yanına gittim. Ama Sude ile Yağmur ekstra üzüntüleri vardı. O sırada sevinemedim, empati kurdum. Tabi bazı şeyler duydum bu da canımı sıktı. Nisa benimla alakalı yerli yersiz, kadınları döven, kadınları ağlatan adam, takımdaki kızları teselli ediyor, şov yapıyor ifadesini kullanmış. Benim ona diyeceğim yok soru da sormayacağım.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.