Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı belli oldu

Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? TV8 yarışma programında bugün yine dokunulmazlık heyecanı yaşanıyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içerisine giriyor ve takımlarından bir kişiyi göndermemek için mücadele ediyor. Peki Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlık oyununu ünlüler mi yoksa gönüllüler mi kazandı? Sercan ve Barış neden kavga etti? İlk eleme adayı kim?

Tv8’de Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu yarışma programı Survivor 2020 bütün hızı ile devam ediyor. Her geçen gün heyecanı ve rekabetin daha da arttığı yarışma programında bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyunda yine büyük heyecan yaşanırken kaybeden takım gecenin sonunda ada konseyinde bir eleme adayı çıkaracak. Peki Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı?

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kendilerinden kimsenin elenmemesi için kıyasıya mücadele etti ve ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Önemli olan bu akşam oynanacak oyunu almak gibi görünüyor. Çünkü geçtiğimiz haftalarda da benzer durumlar yaşanmıştı. Cuma akşamı bir ada konseyi yapılmış ve ünlüler takımından Barış Yağcı, kendi isteği ile gönüllülere geçmek istemişti ve geçmişti.

Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı belli olduSurvivor 29 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı belli oldu

Dokunulmazlık Oyununda Sercan ve Barış Kavgası

Survivor 2020 de bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununda ünlüler takımından Sercan ve gönüllüler takımından Barış Murat Yağcı arasında kavga çıkıyor. Yarışmacılar birbirine top fırlatarak müdahale edince Acun Ilıcalı konuya dahil olmak zorunda kalıyor. Ada konseyinde de bu olayı gündeme gelirken Sercan, daha önce Barış anlattığı bir sırrının başkaları ile paylaşıldığını iddia ediyor.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde takımlar, haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Fakat oyun öncesinde bir anda Barış ile Sercan arasında tartışma başladı. Çok sinirlenen Sercan’ı Ünlüler takımı sakinleştirmeye çalıştı. Barış ise olayın nedenini bilmediğini söyledi. Acun Ilıcalı, olaya müdahahel ederek iki yarışmacıyı da uyardı. Sonrasında Barış ile Sercan, oyunda da karşı karşıya geldi. Barış’ın oyunu kazanması sonrasında Sercan rakibine kum torbasını attı. Bunun üzerine ikili yine tartışmaya başladı.

Survivor 29 Mart 2020 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 29 Mart 2020 dokunulmazlık oyunu oynadıktan sonra kazanan takım ünlüler oldu. Bu haftanın eleme adayları bu akşamki ve yarınki dokunulmazlık oyunun ardından belli olacak. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan takım da belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler 10-8 skorla kazandı.

29 MART ELEME ADAYI KİM OLDU?

Gönüllüler eleme konseyine gitti ve ilk eleme adayı en çok oyu alan YUNUS EMRE oldu!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı