Survivor 2021’de kavga! Barış ve Doğan birbirine girdi…

Survivor 2021’de ünlüler takımında büyük gerginlik meydana geliyor. Survivor 2021’de Barış ve Doğan arasındaki “karaktersizsin” kavgası dikkat çekiyor.
Takip et
Survivor 2021’de kavga! Barış ve Doğan birbirine girdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2021’in 8 Mart Pazartesi ekrana gelecek olan 43. yeni bölümünde ünlüler takımı karışıyor. Survivor’ın yeni bölüm fragmanında Barış ve Doğan arasındaki kavga dikkat çekiyor. Doğan’ın “Karatersizsin oğlum sen” sözü karşısına çılgına dönen Barış, kendisini tutmaya çalışan arkadaşlarından kurtuluyor ve koşarak Doğan’a gidiyor. Doğan ve Barış arasındaki kavganın sonrasında diskalifiye gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

GÖNÜLLÜLER 3 ELEME ADAYI ÇIKARDI

Survivor Türkiye 2021’de 9. haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı ve 2 oyunu da kaybeden gönüllüler takımı 3 eleme adayı çıkardı.

Survivor’ın 8 Mart’ta yayınlanacak olan yeni bölümünde ise her iki takım bu kez ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor’ın yayınlanan yeni bölüm tanıtımına ise ünlüler takımındaki kavga damga vurdu.

Ünlüler takımı kampında Doğan’ın “Sen karakterini burada belli ediyorsun. Anladın mı?” sözleri karşısında Barış çok sinirleniyor.

Survivor 2021’de kavga! Barış ve Doğan birbirine girdi…Arkadaşlarının tutmakta zorlandığı Barış’ın “Ne karakterinden konuşuyorsun? Karakterden konuşma seni var ya…” sözleri karşısında ise Doğan herkesi şoke eden bir cevap veriyor.

Survivor 2021’de kavga! Barış ve Doğan birbirine girdi…

Doğan’ın “Karatersizsin oğlum sen” sözlerini duyan Barış çılgına dönüyor.

Survivor 2021’de kavga! Barış ve Doğan birbirine girdi…

Kendisini tutan takım arkadaşlarından kurtulan Barış, Doğan’a saldırmak için koşmaya başlıyor.

İkili arasında ne meydana geldiği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.