Survivor 2020’de finale 2 hafta kala elenen isim Nisa oldu!

30 Haziran akşamı yayınlanan Survivor ada konseyinde duygusal anlar yaşandı. Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020'de finale 2 haftalık bir süre kala adaya bir isim daha veda etti. Berkan, Barış ve Nisa'nın eleme adayı olduğu gecede en az oyu alan Nisa yarışmaya veda etti. 30 Haziran akşamı yayınlanan bölümde İletişim ödülünü Mavi takım kazanırken, son 3'e kalan Berkan, Nisa ve Barış arasından elenen isim Nisa Bölükbaşı oldu... Nisa'nın duygusal vedası herkesi göz yaşlarına boğdu!

Survivor 2020’de bu hafta bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. Berkan, Barış ve Nisa üçlüsünün eleme adayı olduğu gecede en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Nisa oldu.


ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Haftanın bireysel dokunulmazlığını kazandıktan sonra Berkan’ın adını veren Sercan ikinci dokunulmazlığın sahibi olmasının ardındansa Nisa’nın adını vermişti. Son yarışmayı da kazanan Sercan böylelikle üçüncü konseyde de Barış’ın ismini vererek eleme potasını oluşturmuştu.

NİSA ADAYA VEDA ETTİ

Berkan, Barış ve Nisa üçlüsünün elenme adayı olduğu gecede rakiplerinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden kişi Nisa oldu.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Survivor’da iki gün boyunca yapılan toplu sms oylaması sonuçlarına göre elenen aday belli oldu. Konseyde konuşan Acun llıcalı, “Bu sezon Survivor’daki en kritik eleme oldu” dedi. Eleme adayları olan Nisa, Barış ve Berkan arasında, toplu sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın adını açıkladığı Nisa, gözyaşları içinde veda konuşması yaptı. Nisa, “Berkan ve Barış yarışmaya devam ettiği için çok mutluyum. Hayırlısı olsun. Cemal Can ile başka hayallerimiz vardı. Ama buraya kadarmış. Tabi ki çok üzüldüm” dedi.

ACUN: SURVIVOR BİR RENGİNİ KAYBEDİYOR

Nisa ile veda konuşması yapan Acun Ilıcalı ise “Seni seçtiğimiz zaman Survivor’a enerji dolu, pozitif enerji saçan genç kızı
dahil etmek istemiştik. Bunu fazlasıyla bize yaşattın. Survivor bir rengini kaybediyor. Sen hep kibar, nazik ve düşünceliydin. Yeni neslin ihtiyacı olan mesajları vermiş oldun. Benim için hüzünlü bir gündü” dedi.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı