Survivor 30 Mart Pazartesi ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? 30 Mart Pazartesi akşamı Survivor’da Ünlüler ve Gönüller arasında kıyasıya ödül oyunu oynandı. Peki Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? Biftek – limonlu salata ve portakal suyunu kim kazandı? Tüm detaylar haberimizde…

Survivor 2020 bu akşam 31. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor’da bu akşam ödül oyunu nefesleri kesti. Peki oyunu hangi takım kazandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde oynanan “Survivor basket” oyunu müthiş mücadelelere sahne oldu. 30 Mart 2020 tarihli Survivor 32. bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Skor 6-2 Gönüllüler lehine iken Berkan – Parviz – Sercan’a karşılık Burak – Yasin – Ardahan sahaya çıktı. Üç olanın kazanacağı oyunda üçerli basket mücadelesi nefes kesti. Karşılıklı sayıların ardı ardına geldiği ödül oyununda son basketi atan taraf, takımına sayıyı kazandırdı.

Skor 5-1 Ünlüler lehine iken Parviz – Berkan ile Barış – Yunus Emre sahaya çıktı. Oyun sırasında Barış yere düştüğü bir pozisyonda itiraz edince Sercan sert tepki gösterdi. İkili arasındaki dokunulmazlık oyunu öncesinde başlayan gerginlik bugünkü oyuna da yansıdı. Sercan, Barış’a “Koskoca cüssen var ama her şeye ağlıyorsun” sözleri ile tepkisini gösterdi.

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında büyük bir çöküş yaşayan gönüllüler, ödül kazanarak kendine gelmek istiyor. Ünlüler takımı ise kemik kadrosunu kurması ile birlikte oyunlardaki etkisini göstermeye devam ediyor. Survivor usulü oynanacak olan basketbol ödül oyununda tansiyonlar biraz olsun yükselmeye başladı. Özellikle Parviz ile Burak’ın tartışması ve kafa kafaya gelmesi sonrasında büyük bir ihtimal ile uyarı alacaklar gibi görünüyor

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

23 Mart 2020 tarihli Survivor 31. bölümde basketbol oynanan ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler parkurda oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün duş alma, et-patates püresi ve salata olduğu ödül oyununda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti. Büyük heyecana sahne olan ödül oyununu Ünlüler takımı 10-5 skoruyla kazandı.

30 MART ÖDÜL KİM KAZANDI?

ÜNLÜLER 5-10 GÖNÜLLÜLER

ÖDÜL NE: Biftek – limonlu salata ve portakal suyu

GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Survivor 30 Mart Pazartesi ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 30 Mart Pazartesi ödül oyununu hangi takım kazandı?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı