Sürücüler Patlayan Vanayı Fırsata Çevirdi

İstanbul Sarıyer'de Polatlı Mahallesi üzerinde patlayan itfaiyenin su vanası, ilk başlarda korkuya sebep olsa da sonrasında sürücülerin olayı fırsata çevirmesiyle, eğlenceli bir etkinlik haline geldi. Sürücüler Araçlarını vanaya yaklaştırarak yıkadı.
Takip et
Sürücüler Patlayan Vanayı Fırsata Çevirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Sarıyer'de Polatlı Mahallesi üzerinde yer alan bir itfaiye vanasında patlama geldi. Patlama sonrasında tonlarca su yola fışkırmaya başladı. O anları telefonuyla akydeden bir vatandaş ise sonradan gördükleriyle de şaşkına döndü.

YOLDAN GEÇEN SÜRÜCÜLER ARABALARINI YIKADI

Vananın patladığı yoldan geçen şoförler, vana etrafında adeta sıra oluşturdu. Kamyonların bile sırada bekleyip farklı manevralar yaparak araçlarını yıkattığı anlar kaydedildi. Olayı fırsata çeviren sürücüler vanadan fışkıran tazyikli suya arabalarını denk getirmeye çalıştı. O anları bir vatandaş telefonuyla kaydetti.

Patlamanın sebebi henüz bilinmezken, itfaiyeye ait su deposundan tonlarca metreküp suyun yola aktığı açıklandı. Patlamanın can ve mal kaybına sebep olmaması ise vatanın etrafında o anda kimsenin olmamasına bağlandı. Olay yerine gelen görevlilerin müdahalesi sonrası vanadan fışkıran su kesildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.