Sürücüler, Bu Kamyonun Fotoğrafını Çekmek İçin Yarıştı

Ankara istikametinden Konya'ya doğru ilerleyen bir kamyonun arkasındaki yazıyı gören sürücüler, telefona sarıldı.

Ankara’dan Konya’ya yük taşıdığı belirlenen kamyonun arkasındaki yazı, görenleri mest etti. Sürücüler, aynı yönde ilerlerken fark ettikleri kamyonun arkasındaki yazının fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştı. Sağ şeritte ilerleyen kamyonun şoförü, yanından geçen diğer sürücülerin korna ile verdikleri selamı da karşılıksız bırakmadı.

Kamyon arkası yazıları meşhurdur. Özellikle sosyal medyada büyük ilgi gören bu yazılardan biri, Ankara-Konya yolunda ilerleyen bir kamyonun arkasında görüldü. Tampon kısmında “Senin de giderin var ama benim götüresim yok” yazısının yer aldığı kamyon, diğer sürücülerin büyük ilgisini çekti. Birçok sürücü, cep telefonlarıyla kamyonun arkasındaki yazının fotoğrafını çekip sosyal medya hesaplarında paylaştı. Paylaşılan gönderiler kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

KENDİSİNE GÖSTERİLEN İLGİYİ KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Kamyonun arkasına yazdığı yazıyla dikkat çeken kamyon şoförü ise gördüğü ilgiden bir hayli memnun. Aracının arkasındaki yazının fotoğrafını çekip korna çalarak kendisini selamlayan sürücülerin selamını karşılıksız bırakmayan kamyon şoförü, bir süre sonra devam ettiği istikamette gözden kayboldu. Kamyon şoföründen geriye ise birçok kişinin sosyal medya hesabını süsleyecek atarlı yazısı kaldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı