Sürpriz Yapacaktı, Annesi Tarafından Vuruldu

ABD’nin Ohio eyaletinde sürpriz yapmak isteyen genç kız, annesinin silahından çıkan mermiyle vuruldu. Eve hırsız girdiğini sanan anne, silahını ateşledi. Kızını vurduğunu sonradan anlayan anne büyük şok geçirdi. Genç kızın yaralandığı fakat durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Newsweek’in haberine göre, Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletinde 30 Ağustos günü, tuhaf bir olay yaşandı. Başka bir eyalette öğrenci olan ve ailesinden ayrı yaşayan genç kız, ailesine sürpriz ziyarette bulunmak için eve girdiğinde hiç aklına gelmeyecek bir olay yaşadı.

Genç kız eve sessizce girerek sürpriz yapmak isterken, o sırada evde olan annesi, eve hırsız girdiğini düşünerek silahını aldı. Kapıya doğru yaklaşan kadın, içeri giren kişiye ateş etti. Annesinin ateş etmesiyle beraber yere düşen genç kız, kolundan vuruldu.

ANNE, BÜYÜK ŞOK YAŞADI

Hırsız olduğunu düşündüğü kızını vuran anne, sürpriz yapmak isteyen kızına, farkında olmadan kötü bir sürpriz yaptı. Kızını kanlar içinde yerde gören anne şok oldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, genç kızı hastaneye kaldırdı. Sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenilen genç kızı yanlışlıkla vuran anne hakkında soruşturma açılıp açılmayacağına yere mahkeme karar verecek. Silahın, anne üzerine ruhsatlı olduğu da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı