adplus-dvertising

Suriyeli kadınları kamerayla çeken şahıs gözaltına alındı!

Sosyal medyada skandal bir görüntü daha yayınlandı. Gaziantep’te bir aşevi önünde bekleyen Suriyeli kadınları taciz ettiği anları kayda alarak, sosyal medyada paylaşan Emrah C. Büyük tepki çekmişti. Gaziantep Valisi son dakika açıklamasında Emrah C.’nin yakalandığını duyurdu.
Takip et
Suriyeli kadınları kamerayla çeken şahıs gözaltına alındı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Gaziantep’te kendisini özel güvenlikçi gibi gösterip bir aşevinin önünde sıra bekleyen Suriyeli kadınları sözleriyle taciz eden Emrah C.’nin ekiplerce yakalandığı bildirildi.

Emrah C. Suriyeli kadınlara şarkı belirterek, “Kızlar, el sallayın. Kimse el sallamıyor, Suriye! ”diye taciz etti. TikTok adlı sosyal medya platformunda videoyu paylaşan Emrah C.’ye vatandaşlar tepki gösterdi.

Suriyeli kadınları kamerayla çeken şahıs gözaltına alındı!

VALİ GÜL: ‘EMNİYETİMİZ YAKALAMIŞTIR’

Konuyla alakalı Gaziantep Valisi Davut Gül resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Gül, “Gaziantep’te Özel bir şirketin işlettiği Aşevi önünde sıra bekleyen kadınları izinsiz olarak kayda alıp sosyal paylaşım sitesinde paylaşan E. C. emniyetimiz tarafından yakalanmıştır. Konu adli mercilere intikal ettirilmiştir. Görüntülerdeki kişi özel güvenlik görevlisi değildir.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
12 Mayıs 2022, 10:51 tarihinde yazildi

Haysiyetsiz adi adam seni..Suriyeli veya Türk fark etmez.El alemin kadınlarını yemek sırasında görüntüye alıp dalğa geçer gibi aşağılayıcı sözlerde bulunup sözde eğlendin kendince değilmi.? Şerefsiz köpek.!

  • Cevapla
  • 0