Suriyeli Göçmen Küçük Kızı Taciz Etti, Mahalle Bir Anda Karıştı

İstanbul Sultangazi’de, Suriyeli bir göçmenin küçük bir kızı taciz ettiği iddiası mahalleyi karıştırdı. Suriyelilerin bulunduğu 9 kişilik eve yönelen mahalleyi, tacizciyi linç etmek isterken, tacizci kaçmayı başardı.

İstanbul Sultangazi’de, Suriyeli bir göçmenin küçük bir kızı taciz ettiği iddiası mahalleyi karıştırdı. Suriyelileri linç etmek isteyen kalabalığı polis güçlükle engelledi.

OLAY YERİNDEN KAÇMAYI BAŞARDI

İsmetpaşa mahallesinde, erkek kardeşi ile birlikte bakkala giden küçük bir kız çocuğunun Suriyeli bir göçmen tarafından taciz edildiği iddia edildi. Haberi alan mahalleli sokağa dökülürken Suriyeli göçmenin 8 kişiyle birlikte yaşadığı eve yöneldi. Kalabalığın giderek artması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sıkı güvenlik önlemleri aldı. Tacizci olduğunu iddia ettikleri Suriyeli’yi linç etmeye çalışan kalabalığı polis ekipleri güçlükle engelledi.

KÜÇÜK KIZA SURİYELİLERİ GÖSTERDİLER

Olayların büyümesi üzerine tacizci olduğu belirtilen Suriyeli olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri Suriyeli’nin birlikte yaşadığı 8 kişiyi gözaltına alırken mahalledeki gerginlik ise henüz bitmiş değil. Küçük kıza şahısları gösteren polis yetkilileri olayla ilgilerinin bulunmadığı anlaşılan 8 Suriyeli kayıtlı oldukları illere gönderilmek üzere geri gönderme merkezine götürüldü. Mahalledeki göçmenlerden son derece büyük rahatsızlık duyduklarını söyleyen bir vatandaş geçtiğimiz hafta da kendi kızının taciz edilmeye çalışıldığını dile getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı