adplus-dvertising

Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!

2016 senesinde iş insanı Ozan Baran ile evlendikten sonra hayatını ABD’de sürdüren Süreyya Yalçın lüks yaşantısıyla gene gündem oldu. Miami’de yaşadığı Pablo Escobar’ın 4 milyon dolarlık malikanesiyle tekrardan gündeme gelen Süreyya Yalçın altı ay Amerika’da altı ay da Türkiye’de yaşıyor.
Takip et
Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2016’dan bu yana Amerika-Miami’de yaşayan Süreyya Yalçın lüks yaşantısıyla ve paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Giydiği iddialı giysiler ve pahalı mücevherleriyle devamlı haberleri çıkan Yalçın Ozan Baran ile evliliğinin sonrasında altı ay ABD’de, altı ay da Türkiye’deki evinde yaşamaya başladı. Genellikle yaz aylarında Türkiye’ye gelen ve tatil beldelerinde bolca bahşiş dağıtmasıyla tanınan meşhur isim verdiği röportajda bazı konulara açıklık getirdi.

Pablo Escobar’ın 4 milyon dolarlık malikanesinde yaşayan Yalçın fırsat buldukça karavanla Amerika’yı geziyor.

Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!Eskiden Pablo Escobar’ın sahip olduğu malikanede yaşayan Süreyya Yalçın Sabah’a yaptığı açıklamada “Daha çok evimde bebeklerim (köpeklerim) ve burada yaşayan sevdiğim arkadaşlarımla vakit geçirmeyi tercih ediyorum. Esasında gerçek manada mutfaktan çıkmıyorum diyebilirim.Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor! Gün içerisinde güneşin ve havuzun bol bol tadını çıkarıyorum. Ozan, yoğun çalışıyor. Onun işlerinden fırsat buldukça da karavanımızla Amerika’yı geziyoruz” şeklinde konuştu.Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!Lüks yaşantısı sık sık gündeme gelen Yalçın evinin çeşitli köşelerinde verdiği pozlarla beğeni topladı. Yalçın eleştirilere cevap olarak “Kendimle çok barışığım ve kendimi çok seviyorum” diyor.Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!Süreyya Yalçın “Süreyya Yalçın her şeye sahip mi? Hakkınızda ‘ikoncan’ diyerek bir imaj çizildi. Siz böyle anıldığınızda rahatsız oluyor musunuz?” sorusuna da şu cevabı verdi:Süreyya Yalçın, Pablo Escobar’ın malikanesinde yaşıyor!Evet, sağlıklı ve huzurluyum. Sevdiklerimle birlikteyim. Benim için asıl olan bunlar. Öbür sorunuza gelecek olursak hakkımda yapılan bu yorumlardan hiç rahatsız değilim ama şunu söyleyebilirim ki; ikoncan nedir bir türlü anlamış değilim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.