Sürat Kargo satışa çıkarıldı! İhale 28 Temuz’da başlıyor…

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, kayyım olarak bünyesinde bulunan ve Türkiye’de 700’den fazla şubesi bulunan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik’i satışa çıkardı. 32.5 milyon muhammen bedel üzerindenle edilecek Sürat Kargo ve Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 27 Temmuz’a kadar teklif verilebilecek. İhale, 28 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.
Takip et
Sürat Kargo satışa çıkarıldı! İhale 28 Temuz’da başlıyor…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kayyım olarak bünyesinde bulunan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü satışa çıkardı.

İHALE 28 TEMMUZ’DA İSTANBUL’DA YAPILACAK

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, 32.5 milyon muhammen bedel üzerindenle edilecek Sürat Kargo ve Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 27 Temmuz’a kadar teklif verilebilecek. İhale, 28 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.

NURKAY MAKİNA DA SATIŞA ÇIKARILDI

Aynı gazetede yer verilen öbür ilana göre, Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, 15.8 milyon TL muhammen bedel üstünden 3 Ağustos’ta yapılacakle yoluyla satışa çıkarıldı. Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Sakarya/Akyazı ilçesinde gayrimenkuller, fabrika binası ve fabrikada bulunan makine, ekipman, demirbaş ve araçlar ile stoklar, Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki marka ve endüstriyel tasarım haklarından oluşuyor.

İHALEYE KOMANDİT ŞİRKETLER KATILABİLECEK

Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğülesine, AŞ, limited firma yahut sermayesi paylara bölünmüş komandit firmalar katılabilecek. Her ikileye, doğrudan yahut dolaylı olarak yönetim, denetim yahut kontrolü aynı gruba ait olan birden fazla tüzel kişi, bir grup adınale sürecine doğrudan yahut dolaylı olarak katılamayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.