Süper Loto sonuçları belli oldu mu? kazanan numaralar 30 Mart 2021

Süper Loto büyük ikramiye sonuçları açıklandı mı, Süper Loto çekilişi saat kaçta? sorularınızın cevabını sitemizde an be an canlı olarak bulabilirsiniz. Sonuçlar Millipiyango İdaresi tarafından noter huzurunda saat 09:30'da açıklanacak. Çekiliş ile ilgili diğer ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.
Takip et
Süper Loto sonuçları belli oldu mu? kazanan numaralar 30 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni haftanın ilk Süper Loto çekilişi bugün yapılıyor. Noter yetkililerinin ve Milli Piyango personelinin de hazır bulunacağı çekilişte talihli rakamlar canlı yayında açıklanacak.

30 MART 2021 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının sonrasında bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinden yapılabilecek.

SONUÇLAR AÇIKLANDI: 5, 22, 24, 44, 21, 55

Süper Loto çekiliş sonuçlarını yukarıda bulunan video linkimize tıklayarak canlı olarak takip edebilirsiniz.

Süper Loto sonuçları belli oldu mu? kazanan numaralar 30 Mart 2021

Haftanın ilk Süper Loto çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye ayrıntıları netleşcek.

SÜPER LOTO KAÇ LİRAYA OYNANIR?

Süper Loto 6/54 2 TL
Sayısal Loto 6/49 1.5 TL
On Numara 1 TL
Şans Topu 5+1 1 TL

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.