adplus-dvertising

Süper Loto sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 1 Nisan 2021

Süper loto çekilişi saat kaçta yapılıyor bilmeyenler için hatırlatalım çekiliş 09:30'da başlıyor. Millipiyango idaresi tarafından her Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilen Süper Loto sonuçları açıklandı mı, canlı sonuçlar! 1 Nisan 2021'de online olarak sitemizden ve Millipiyango'nun resmi YouTube hesabından yayınlanmaktadır. Loto çekilişi ayrıntıları haberimizin devamında...
Takip et
Süper Loto sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 1 Nisan 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

.Haftanın üç günü çekilişi yapılan Süper Loto’da bugün yeni haftanın ikinci çekilişi gerçekleştirilecek. Çekilişte 6 şanslı numara canlı yayında belirlenecek. Şans oyunu tutkunlarının da Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilecekleri çekilişte talihli numaraların belirlenmesinin ardından ikramiye detayları da netleşmiş olacak.

Süper Loto çekilişleri Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto’nun heyecanla çekilişi bu akşam saat 21:30’da gerçekleştirilecek.

LOTO SONUÇLARI: 24, 5, 50, 22, 48, 52

Süper Loto sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 1 Nisan 2021

Süper Loto çekilişini video ikonuna tıklayarak canlı olarak takip edebilirsiniz

1 NİSAN 2021 SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

Süper Loto sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 1 Nisan 2021

SÜPER LOTO OYUN KURALLARI

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor.Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.