Süper loto sonuçları açıklandı mı? Canlı sonuçlar! 28 Mart 2021

Süper Loto bugün akşam saat 21:30'da çekiliyor. Çekiliş sonuçları Milli Piyango TV'de canlı olarak yayınlanırken sitemizden de sonuçları canlı olarak takip edebilirsiniz.
Takip et
Süper loto sonuçları açıklandı mı? Canlı sonuçlar! 28 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30’da çekiliyor

Kazanan numaralar: 3, 44, 2, 54, 50, 33

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 tane sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 tane sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi öte yandan sayıları doğrudan bayiye belirterek yahut “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

BÜTÜN ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak yaratılan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ isimi verilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.