Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango TV’de açıklanıyor! 11 Mart 2021

11 Mart 2021 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleşecek. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.
Takip et
Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango TV’de açıklanıyor! 11 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sisal Şans tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi bu akşam millipiyangoonline.com’dan yapılacak olan canlı yayın ile neticeleri açıklanacak.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

SÜPER LOTO SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto’da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto’da büyük ikramiye 1 milyon 709 bin 798 TL. 11 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-30-36-40-43-49- oldu.

Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango TV’de açıklanıyor! 11 Mart 2021

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 tane sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 tane sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi öte yandan sayıları doğrudan bayiye belirterek yahut “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Bütün çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak yaratılan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ isimi verilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.