adplus-dvertising

Süper Loto açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonuçları canlı! 11 Nisan

Süper Loto çekiliş sorgulama, Süper Loto saat kaçta başlıyor? Milli Piyango idaresi tarafından akşam saat 09:30'da başlayacak olan çekiliş ile şanslı numaralar belli olacak. Noter huzurunda yapılacak olan çekilişler sitemizden canlı olarak izlenebilir. Ayrıca sonuçları Milli Piyango'nun resmi sayfasında da bulabilirsiniz.
Takip et
Süper Loto açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonuçları canlı! 11 Nisan
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Piyango İdaresi ve Şisal ortaklığı ile haftanın üç günü noter huzurunda canlı yayın ile çekilen Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Vatandaşların ilgiyle takip ettikleri Süper Loto’nun kazanan numaraları 11 Nisan Pazar günü itibariyle belli olacak. 11 Nisan Pazar günü, 16 milyon 97 bin liralık devreden ikramiyenin kazanan rakamları canlı yayında çekilecek. Peki, Süper Loto sonuçları kaçta açıklanıyor?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Çekiliş ise Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Süper Loto açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonuçları canlı! 11 Nisan

11 NİSAN SUPER LOTO ÇEKİLİŞİ

Ayrıntılar geliyor.

SONUÇ: 19,31,38,40,53,60

Sonuçlar canlı olarak sitemizden izlenebilir. Ayrıca Milli Piyango çekilişi yapılır yapılmaz sonuçlar yukarıda yazılacaktır.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 8 NİSAN

8 Nisan Perşembe günkü Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar:11 14 27 35 48 58Süper Loto’nun 8 Nisan Perşembe akşamı yapılan çekilişinde 6 bilen çıkmadı.5 bilen 11 kişi 29.904,00 TL, 4 bilen 1001 kişi 511,15 TL, 3 bilen 22.020 kişi 28.20 TL, 2 bilen 210.999 kişi 3,10 TL kazandı.

Süper Loto açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonuçları canlı! 11 Nisan

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.