Süper Loto 16 Mart 2021 sonuçları belli oldu

16 Mart 2021 Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama bugün öğrenilecek. Şans oyunu tutkunları büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları canlı yayınla Milli Piyango TV’den izleyebilecekler. Peki, Süper Loto 16 Mart 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?
Takip et
Süper Loto 16 Mart 2021 sonuçları belli oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Bir hafta içerisinde üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli rakamlar diğer çekilişlerde olduğu gibi canlı yayında öğrenilecek. Şans oyunu tutkunları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden izleyebilecekler.

16 MART 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Haftanın ilk Süper Loto çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Devreden büyük ikramiye tutarının 2 milyon 207 bin 453 TL olduğu çekiliş bugün saat 21:30’da yapılacak. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

Süper Loto 16 Mart 2021 sonuçları belli oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.