adplus-dvertising

Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tüm Türkiye’nin saygısını ve sevgisini kazanan Neslican Tay’ın ölüm haberi, Süper Lig takımlarını da yasa boğdu.
Takip et
Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kansere karşı verdiği mücadeleyi defalarca kazanan ve gönüllerin şampiyonu olan Neslican Tay, tüm Süper Lig takımlarını da yasa boğdu.

Yıllarca kansere karşı mücadele veren ve bu uğurda bir bacağı dahi kesilen Neslican Tay, yaşama isteği ve hırsıyla sosyal medyada bir fenomen haline gelmişti. Neslican Tay defalarca kansere karşı zafer elde etmiş olsa da, hastalığı bir kez daha nüksetmiş ve yoğun bakıma alınmıştı. Neslican Tay bu kez başaramadı ve hayatını kaybetti.

Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları

KULÜPLER ACIYA ORTAK OLDU

Neslican Tay’ın ölüm haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken, Süper Lig’de mücadele veren bütün kulüpler de bu acıya ortak oldu. Süper Lig takımları birer birer Neslican Tay paylaşımları yaptı.

Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları

Süper Lig Takımlarından Neslican Tay PaylaşımlarıSüper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları

Süper Lig Takımlarından Neslican Tay Paylaşımları
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.