Sultangazi’de geçidi kullanmayan çocuklara dayak!

İstanbul Sultangazi’de yoğun trafiğin olduğu caddede çocuklar üst geçidi kullanmayınca bir kişi tarafından darp edildi.
Sultangazi’de geçidi kullanmayan çocuklara dayak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sultangazi’de bulunan Mevlana Caddesi’ndeki üst geçidi kullanmayan çocuklar cadde üzerinden karşıya geçmek isterken bir adamın saldırısına uğradı. Çocukları adamın elinden çevredeki vatandaşlar aldı. Büyüklerin ve çocukların canlarını hiçe saydığı yolda karşıdan karşıya geçmek için demir refüjün üzerinden atladıkları çevredeki vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Üst geçidin yakınında bulunan Mimar Sinan Camii cemaati ile geçidi kullanmayanlar arasında zaman zaman tartışma yaşanıyor. En son 4 çocuğun karşıya geçeceği sırada cemaatten birinin çocukları kovaladığı görüldü. Bu çocuklardan 3 tanesi korkuyla yola fırlarken diğer çocuk ise kendisini kovalayan adam tarafından dövüldü. Bu anlar vatandaşlar tarafından kayıt altına alındı.

‘CANLARINI HİÇE SAYIYORLAR’

Çocukları dövdüğü söylenen Cesim Demirbaş ise olayla ilgili “Ben çocukları dövmedim. Sürekli olarak buradan geçenleri uyarıyorum, uyarıda bulunduğum gençler beni tersliyor. Ben onların iyiliği için uyarılarda bulunuyorum. Gençlerde hiç saygı kalmamış. Onlar bana saldırdılar.” dedi.

Başka bir vatandaşta geçidi kullanmayanların canlarını hiçe saydığını yoldan geçen araçların hızla geldiğini ve yolda yavaşlatıcı kasis olmadığını dile getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.