Sultangazi'de Drift magandalarını uyarınca 30 kişilik gruptan dayak yedi!

İstanbul Sultangazi'de meydana gelen olayda evine giderken yol ortasında drift yapan aracı "Bizi mi öldüreceksin" şeklinde uyaran sürücü 30 kişilik grubun saldırısına uğrayarak darp edildi.
Takip et
Sultangazi'de Drift magandalarını uyarınca 30 kişilik gruptan dayak yedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Sultangazi'de babasına ait arabayla eve giderken drift yaparak trafiği tehlikeye sokan şoföre, "Bizi mi öldüreceksin" uyarısında bulunan Yılmaz Yılmaz iddiaya göre 30 kişilik grubun saldırısına uğradı.

DHA'nın haberine göre arabası parçalanan Yılmaz, "Hepsinin gözü dönmüştü. Arabaya kaldırım taşı attılar. Bir yandan onlarla boğuşuyordum, bir taraftan da 155 Polis İmdat Hattı'nı aradım" diye yaşadığı dehşeti anlattı.

DEHŞETİ YAŞADI

Olay, geçtiğimiz hafta Pazar günü saat 00.30 sıralarında Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, Yılmaz Yılmaz (24) kuaförden çıktıktan sonra babasına ait arabayla eve giderken Ordu Caddesi'nde karşı yönden gelen bir araç şoförünün drift yaptığını gördü.

Yılmaz, araç şoförüne tepki göstererek, "Bizi mi öldüreceksin?" şeklinde konuştu. Bunun üstüne araçtan inen şoför, Yılmaz'a doğru yürüyerek saldırmaya başladı. Kısa bir müddet sonra şoförün arkadaşları olduğu düşünülen ortalama 30 kişi de olay yerine gelerek, Yılmaz'a ve kullandığı araca saldırmaya başladı. Kendini korumaya çalışan Yılmaz, bir taraftan da 155 Polis İmdat Hattı'nı arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen polis, olayla alakalı çalışma başlattı. Zanlılardan araç şoförü ve kimileri kısa bir müddet yakalanarak, gözaltına alındı. Araç şoförünün uyuşturucudan çok sayıda poliste kaydı bulunduğu öğrenildi.

"HEPSİNİN GÖZÜ DÖNMÜŞTÜ"

Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Yılmaz Yılmaz, "Berberden çıktım. Babamın otomobiliyle eve gidiyordum. Ordu Caddesi'nde karşıdan gelen bir otomobil el freni çekti. Arabayı olduğu gibi döndürdü. Kendimi son anda sağa attım. Az bir şey dikkat etmesem ön taraf patlayacak, belki orada öleceğiz. Sonra selektör yaptım, durdurdum arkadaşı. Kendisine 'sen ne yapıyorsun bizi mi öldüreceksin?' dedim. O da haplanmış belli. Gözü dönmüştü. Orada bir arbede başladı. 5-10 saniye içerisinde bunlar 25-30 kişi oldular. Bir yandan onlarla boğuşuyorum. Bir yandan 155'i arıyorum. 5 dakika sonra polis geldi ama öncesi 25-30 kişi aracımıza saldırdı. Kaldırım taşı attılar. Otomobilin içine girmeye çalıştılar. Ben bir an önce otomobille oradan uzaklaşmaya çalışıyorum. Oradan gitmeyeyim diyerek kontağın üstündeki anahtarı aldılar. Tamamının gözü dönmüştü. Ben de darp edildim. Burnuma darbe aldım. Hastaneye gittik darp raporu aldık. O gece sabaha kadar karakoldaydım. Polis olayın peşine düştü. Saldıranlardan 3-5 tanesi yakalandı" şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.