Sultanbeyli’de 50 lise öğrencisi kavga etti!

Edinilen bilgiye göre, Sultanbeyli Bosna Bulvarı Nato Yolu Caddesi’nde yaklaşık 50 kişilik öğrenciden oluşan iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı.

İstanbul Sultanbeyli’de 50 kişilik lise öğrencisinden oluşan iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı.Tekme ve tokatların havada uçuştuğu kavga nedeniyle çevredeki vatandaşlar büyük paniğe kapıldı.


dinilen bilgiye göre, Sultanbeyli Bosna Bulvarı Nato Yolu Caddesi’nde yaklaşık 50 kişilik öğrenciden oluşan iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Tekme ve tokatların havada uçuştuğu kavga nedeniyle çevredeki vatandaşlar büyük paniğe kapıldı.

VATANDAŞLAR ARAYA GİRDİ

Kavga nedeniyle Nato Yolu Caddesi’nde trafik durdu. O sırada çevrede bulunan vatandaşların araya girmesi ile grup dağıldı. Trafikte kalan sürücüler korna çalarak kavgaya tepki gösterdiler. Yaklaşık 50 kişinin kavgası çevrede ki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntülendi.

TRAFİK DURDU

Tekme ve tokatların havada uçuştuğu kavga nedeniyle çevredeki vatandaşlar büyük paniğe kapıldı. Kavga nedeniyle Nato Yolu Caddesi’nde trafik durdu.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı