Süleyman Toplusoy geçirdiği kalp krizi sonucu öldü!

Süleyman Toplusoy kimdir? Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Süleyman Toplusoy 59 yaşında kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Acı haberin ardından Roman Mağazaları'nın ortağı işadamı Süleyman Toplusoy'un hayatı merak konusu oldu.
Takip et
Süleyman Toplusoy geçirdiği kalp krizi sonucu öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süleyman Toplusoy İpek Toplusoy ile evli ve 3 çocuğu var. Roman Mağazaları Başkan Yardımcısı ve ortağı Süleyman Toplusoy kalp krizi neticesi 59 yaşında vefat etti. Cemiyet yaşamının önde gelen adlarından biri olan Süleyman Toplusoy’un ani ölümü başka ailesi olmak üzere sevenlerini üzdü. İpek Toplusoy ile mutlu bir evliliği olan Süleyman Toplusoy’un 3 adet çocuğu vardı. İşte Süleyman Toplusoy yaşamı ile ilgili merak edilenler..

Süleyman Toplusoy geçirdiği kalp krizi sonucu öldü!

Cemiyet ve iş dünyasının tanınmış simalarından iş insanı Süleyman Toplusoy, bugün geçirdiği kalp krizi sebebiyle yaşama gözlerini yumdu. İpek Toplusoy ile evli olan meşhur işadamın 3 kızı bulunuyor.

Sabah 8.00’de kendini kötü hisseden Süleyman Toplusoy, yeğeni Ertuğrul Toplusoy tarafından Bağdat Caddesi’ndeki Florence Nightingale Hastanesi’ne götürüldü. Hastanede kalbi duran Toplusoy, ameliyata alınarak kalbine pil takıldı ve yaşama döndürülmeye çalışıldı. Fakat Toplusoy yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı. 59 yaşında olan Süleyman Toplusoy’un, Muharrem ve Turgut adında iki ağabeyi bulunuyordu.

Süleyman Toplusoy verdiği bir röportajda büyük aşk ile evlendiği eşi İpek Toplusoy ile olan evliliğini şu şekilde anlatmıştı..

Roman Mağazaları Başkan Yardımcısı ve ortağı Süleyman Toplusoy, bir davette tanıştığı eşi İpek Toplusoy’a ilk görüşte aşık olduğunu söylemiş

‘Eşimi ilk gördüğümde evleneceğim kadın bu demişti.

Roman Mağazaları Başkan Yardımcısı ve ortağı Süleyman Toplusoy, eşi İpek Toplusoy ile son derece huzurlu bir yaşam sürüyor. Eşi İpek Hanım’ı ilk gördüğünde aşık olan ve onunla evleneceğini hisseden Süleyman Toplusoy’un başka bir aşkı daha var kızı Zeynep. Bir yaşındaki kızları Zeynep’in gülüşü için dünyaları vereceklerini belirten İpek-Süleyman Toplusoy çiftinin Çekmeköy’deki mutlu yuvalarına konuk olduk.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.