Süleyman Soylu’dan gözaltılar hakkında sert açıklama “Canı çıkasıca dernek”

İnsan Hakları Derneği’nin Eş Genel Başkanı Öztürk Türkdoğan bu sabah gözaltına alındı. Söz konusu gözaltının sebebi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gara operasyonu ve 13 şehide ilişkin Meclis’te yaptığı konuşmada İnsan Hakları Derneği’ne tepki göstererek “Canı çıkasıca dernek” ifadesini kullanmıştı.
Takip et
Süleyman Soylu’dan gözaltılar hakkında sert açıklama “Canı çıkasıca dernek”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnsan Hakları Derneği’nden (İHD) yapılan açıklamada, “Eş Genel Başkanımız Öztürk Türkdoğan bu sabah gözaltına alındı” ifadeleri yer alırken, söz konusu gözaltının sebebi ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Süleyman Soylu’dan gözaltılar hakkında sert açıklama “Canı çıkasıca dernek”İnsan Hakları Derneği (İHD) Eş Genel Başkanı Öztürk Türkdoğan.

“BİR TANESİ İÇİN BİR LAF SÖYLEDİLER Mİ?”

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gara operasyonu ve 13 şehide ilişkin Meclis’te yaptığı konuşmada İnsan Hakları Derneği’ne (İHD) tepki göstermişti. Bakan Soylu “1984’ten bu yana terör örgütü, 6 bin 21 sivil katliam gerçekleştirdi. O İHD denen canı çıkasıca dernek, bir tanesi için bir laf belirtti mi, onun peşine takılıyorsunuz. Devlet burada üstüne düşen her şeyi yapmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.