Süleyman Soylu’dan dikkat çeken paylaşım: Talimatlarınız elimizde!

Son Dakika… İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çukurca sınırından sızan 2 teröristin öldürülmesiyle alakalı “Öte Yandan talimatlarınız elimizde… 112’yi ararsanız, getiririz yahut Meclis’teki arkadaşlarınıza bırakırız.” şeklinde konuştu.
Takip et
Süleyman Soylu’dan dikkat çeken paylaşım: Talimatlarınız elimizde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çukurca sınırından sızan 2 teröristin hava desteği ve kara operasyonuyla ele geçirildiğini bildirdi. Bakan Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda o teröristlerden ele geçirilen mühimmatları da paylaştı. Buna göre bir saldırı hazırlığının engellenmiş olduğu da değerlendirildi.

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çukurca sınırından sızan 2 teröristin hava desteği ve kara operasyonuyla ele geçirildiğini bildirdi.

Bakan Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hakkari Yüksekova’ya yeni geldik, takip ettiğimiz haber de geldi: Çukurca sınırından sızan 2 terörist; J-SİHA, yakın hava desteği ve öte yandan kara ölü ele geçirildi. Laftan anlamıyorlar Gözü alıyorsa Karayılan gelsin, fare gibi saklanmasın. Onun da sırası geliyor” ifadelerini kullandı.

ELE GEÇİRİLEN MÜHİMMATLAR SALDIRI HAZIRLIĞINI İŞARET ETTİ

Soylu’nun daha sonra yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

Dün gece Çukurca’ya sızan ve ölü ele geçirilen teröristlerdeki mühimmatlar:

️2 M-16 Piyade Tüfeği,
️4 El bombası,
️9 M-16 Şarjörü,
️1 Patlayıcı Ateşleme Düzeneği

Öte Yandan talimatlarınız elimizde… 112’yi ararsanız, getiririz yahut
Meclis’teki arkadaşlarınıza bırakırız.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.