Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Hurda ve satış uzmanı olarak kendini tanıtan Şükrü Pehlivan, yayınlayıp sunduğu Türkçe çevirisi ile "Süper Bayiler" programıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çocukken ticaret hayatına atılan Şükrü Pehlivan, ebay gibi ortamların yayılması ile iyice tanınır ve ebay uzmanı olarak tanınmaya başlar. Peki Şükrü Pehlivan nereli, kaç yaşında? Die Superhändler – 4 Räume sunucusu Şükrü Pehlivan...
Takip et
Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 18 Aralık 1972

Doğum yeri: Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin Mönchengladbach kentinde doğdu aslen Sivaslıdır.

Eğitimi: Bilgisayar mühendisliği mezunu

Eşi: Sarah

Çocukları: 1 kızı ve 1 oğlu vardır

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Altı aylıkken Türk ailesi önce Sivas’a sonra da İstanbul’a taşındı. Ama yedi yaşındayken, sunucunun bugüne kadar yaşadığı ve aynı zamanda dükkanını işlettiği Mönchengladbach’a geri döndü.

2020’de “Hadi Dans edelim” adlı yarışmaya da katılan  Şükrü Pehlivan televizyonda, 16 yılı aşkın süredir “Der Trödeltrupp” ve “Die Superhandel” gibi programlar sundu.

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Şükrü Pehlivan (47) cep harçlığını desteklemek için küçük bir çocukken bit pazarlarında oyuncak ve benzeri şeyler sattı. Daha sonra bu hobisini mesleğe dönüştürdü ve tüccar oldu. Pehlivan, 2003 yılında Almanya’nın ilk eBay satış acentesini açtı ve 2010 yılından bu yana “Goldbuben” adlı bir altın alım işi yürütüyor.

2010’dan beri Mönchengladbach’da altın ve elmas satın almak için bir dükkan işletiyor.

Sunucu ve uzman olarak Pehlivan, 2005 yılında Kabel-Eins’in “Hunter of Forgotten Treasures – Ben Zengin miyim?” Programındaydı. 2008’de RTL2’de “Räum dein Leben auf” da yer aldı. 2009’dan beri aynı yayıncıda “Der Trödeltrupp” programına ve 2018’den beri RTL’de popüler “Die Superhandel” programına ev sahipliği yapmaktadır .

“Let’s Dance” adlı gösteride, süper satıcı Şükrü Pehlivan beşinci bölümden sonra gösteriden ayrılmak zorunda kaldı.

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Hayatta özellikle neyle gurur duyduğu sorulduğunda, “Tabii ki, iki çocuğum!” Diye bir kahkaha atarak ekliyor: “Bir baba olarak başka bir şeyi nasıl söyleyebilirim?”

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim? Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Şükrü Pehlivan,  Mauro Corradino (46) ve Otto Schulte (40)  RTL II üzerindeki en popüler yüzlerinden biri. Birlikte, uzmanlar bile büyük hurda yığını içinde gizli hazineleri bulma konusunda uzmanlar.

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Televizyon programında üç hurda uzmanı Mauro Corradino, Otto Schulte ve Sükrü Pehlivan dünyanın dört bir yanından topladıkları değerli buluntuları sunuyor. Enerjik ve göze çarpan destekle, dünyanın her yerinden benzersiz buluntular yeni sahipler buluyor. Ve bununla ilgili en iyi şey: tüm gelir muhtaç bir aileye gidiyor.

Şükrü Pehlivan müzikle de ilgili. Sosyal medyada bağlama ile videolar paylaşıyor.

Die Superhandel Yarışmasının Formatı Ne?

Bu sipariş potansiyel alıcılar tarafından bilinmemektedir. Eğer ilgileniyorsanız, daha önce ziyaret etmiş olan meslektaşlarınızın neler sunduğunu bilmeden kendi odanızda tekliflerinizi verirsiniz. Her odaya yalnızca bir kez girilebilir; satıcılar, her teklifte kabul etmek veya reddetmek isteyip istemediklerine hemen karar vermek zorundadır. En yakın bayinin daha fazlasını teklif edip edemeyeceğini bilmezler. Satın alma bedeli derhal nakit olarak satıcıya ödenir. Satılmazsa, bayinin teklifi sona erer ve daha sonra artık kabul edilemez. Bazı durumlarda, dört bayiden hiçbiri teklif edilen mülkü satın almayacaktır.

Programda ellerinde olanları satmak isteyen satıcılarla, bunlara fiyat veren 4 kişi var.

Her alıcı başka bir kapının arkasında duruyor ve satıcının ürününe teklifte bulunuyor.

Satıcı bu teklifi kabul etmez diğer kapıya geçerse, tekrar önceden sorulan kapıya geri dönemiyor.

Die Superhändler – 4 Räume, 1 Deal 2011’den beri Channel 4’te yayınlanmakta.

Şükrü Pehlivan bu programda satıcı tarafında yer aldığını söylüyor.

Şükrü Pehlivan’ın sosyal medya hesabı

Instagram hesabı: sukrupehlivan

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Şükrü Pehlivan’ın röportaja verdiği cevaplar şöyle:

Nasıl hurda uzmanı oldun?

Zaten çok meşgulüm, özür dilerim, gönüllü olarak geri dönmeniz birkaç ay sürebilir. Ancak bu daha sonra o kadar dikkat çekti ki, medya da dahil olmak üzere pek çok insan benimle temasa geçti. Son olarak, Kabel bana bir hurda şovuna katılmak isteyip istemediğimi sordu. Televizyona böyle girdim. ”

Şu anda en çok satan nedir?

“Aslında her şey iyi satılıyor, ancak her zaman nerede sattığınıza bağlı. Eski, koyu renkli mobilyalar şu anda biraz daha zor. Bu hafif yumuşak ahşap mobilya şu anda tekrar moda. Bence kıyafetler bit pazarında. . “Satması en iyisi. Çocuk giysileri ve oyuncakları bit pazarında da çok iyidir. Birçok ebeveyn oyuncakların ne kadar pahalı olduğunu bilir. Çocuklar onlarla üç ay oynar, sonra köşeye uzanır ve sonunda karton kutularda biter. Trend vinil, yani kayıtlar ve plak çalarlar da yeniden popülerlik kazanıyor.

Her zaman diyorum ki, sadece ihtiyacınız olmayan her şeyi çekmeceye koymayın, mümkün olduğunca çabuk satarak makul bir fiyat elde edin. ”

Bit pazarında hiç çok özel bir şey buldunuz mu?

“Bit pazarında her zaman güzel şeyler bulursunuz. Ama bir ailede sadece bit pazarına değeceğini düşündükleri bir şey bulduğumda. Onlara onlar için ne istediklerini sorduğumda – Heykeltıraş George Minne’in bir figürüydü.  – 30 veya 40 avro dediler. Rakamı tanıdım ve ailemle birlikte 4.500 avro aldığımız müzayedeciye gittim. ”

Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim? Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim? Şükrü Pehlivan kimdir, kaç yaşında? Die Superhandler sunucusu kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.