Suçüstü Yapan Jandarma, Hendekte Kelepçeyi Taktı

Yakıt çalmaya çalıştıkları esnada yapılan baskınla suçüstü yakalanan zanlılara, kazdıkları hendekte kelepçe takıldı.

Tekirdağ’da ihbar üzerine harekete geçen ekipler, uluslararası bir örgüte ait hattan akaryakıt çaldıkları belirlenen 2 kişiyi kıskıvrak yakaladı. Kazdıkları hendekten çıkamadan enselenen zanlılara, çukur içerisinde kelepçe takılması dikkat çekti.


Son dönemlerde yurdun dört bir yanından gelen ilginç hırsızlık haberlerine bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ’da etrafta dolaşan şüpheli kişileri gören köylüler, güvenlik güçlerini arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine hareke geçen ekipler, bölgede uzun aramalar yapmalarına rağmen, şüpheli kişileri bulamadı. Uluslararası bir örgüte ait hat üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, yerleşim yerine uzak bir bölgede kazı yapıldığını fark etti. Hızlı bir şekilde hendek kazılan alana giden ekipler, gördükleri manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı.

KAÇMAK İÇİN FIRSATLARI DAHİ OLMADI

Gecenin karanlığında ekipleri karşısında gören zanlılar da gözlerine ışık tutulması ile yerlerinden dahi kıpırdayamadı. Kaçmak için fırsatları dahi olmayan zanlılar, kazdıkları hendekte kelepçelendi. Zaman zaman bölgede bu tür olaylar yaşandığını belirten vatandaşlar, emniyet güçlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Olay sonrası gözaltına alınan zanlıların sorguları devam ediyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı