adplus-dvertising

Suç Şebekelerine Bilgi Sızdıran Polislere Gözaltı!

Kumar, sahte içki, kaçak konsomatris, uyuşturucu gibi alanlarda boy gösteren çetelere bilgi sızdığı gerekçesi ile 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı.
Takip et
Suç Şebekelerine Bilgi Sızdıran Polislere Gözaltı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Aksaray’da geçtiğimiz hafta düzenlenen operasyon ile göz altına alınan, kumar, uyuşturucu, sahte içki, kaçak konsomatris gibi alanlarda boy gösteren suç çetelerine  haber sızdırıldığı sebebi ile 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı. 11 polisten 5’i gözaltına alınırken 5’i ifadesi alınmak üzere alındı. Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince, 11 polisin bilgi sızdırdığı iddia edilen mekanlara baskın yapıldı. Baskın düzenlenen mekanlarda şüphelilerden 8’i gözaltına alındı. Şüphelilerden 2’si adreslerinden alınarak ifade için karakola götürüldü.

Suç Şebekelerine Bilgi Sızdıran Polislere Gözaltı!

YABANCI UYRUKLU 23 KADIN BULUNDU

Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince, 11 polisin bilgi sızdırdığı iddia edilen mekanlara baskın yapıldı. Baskın yapılan mekanların gizli bölmelerinde 23 yabancı uyruklu kadın bulundu. Kaçak şekilde konsomatrislik yapan kadınları da gözaltına alan ekipler, baskın yaptığı adreslerde kaçak içki üretim malzemeleri bulundu. Baskın yapılan adreslerden biri ise gizli kumarhane çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.