Su Kuyusuna Atlayıp İntihar Etti, Pişman Olup Polise Konum Attı

Konya'da üniversite öğrencisi Abdullah Ü. boş su kuyusuna atlayarak intihar etti. Ölmeyince pişman olan genç polise konum atıp yardım istedi.
Su Kuyusuna Atlayıp İntihar Etti, Pişman Olup Polise Konum Attı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Konya’da üniversite öğrencisi Abdullah Ü. intihar etme kararı aldı. İntihar etmek için boş bir su kuyusunu tercih eden genç adam, kuyuya atladı. Ölmeyince pişman olan üniversite öğrencisi genç, polisi arayıp yardım istedi. Daha sonra da polise konum attı.

Abdullah Ü. ile telefonla iletişim kuran polis, yerinin belirlenmesi için konum atmasını istedi. Bu sırada polis ve itfaiye ekipleri de bölgedeki su kuyularını bulup, teker teker incelemeye başladı. Bölgede arama yapan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, atılan konum sayesinde ıssız bölgedeki kuyuya ulaştı. Orada bulunan ağaç dalını uzatarak Abdullah Ü.’yü yaklaşık 3,5 metre derinliğindeki kuyudan çıkartmayı başardı.

“BURAYA NASIL GELDİĞİMİ, KUYUYA NASIL DÜŞTÜĞÜMÜ HATIRLAMIYORUM”

Yaklaşık 4 saat kuyuda durduğu belirtilen Abdullah Ü, gazetecilerin kuyuya nasıl düştüğü sorularına, ”Nasıl düştüğümü hatırlamıyorum” yanıtını verdi. Abdullah Ü. polise, sabah uyandığında kendisini iyi hissetmediğini, ekonomik ve ailevi sorunları nedeniyle kuyuya atladığını belirterek, ”Kafam yerinde değildi. Buraya nasıl geldim, burada ne yapıyorum hatırlamıyorum” diye konuştu. Abdullah Ü, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.